"Latvijas Dzelzceļa" kauss iesākas ar Kazaņas "Ak Bars" uzvaru

Tradicionālais pirmssezonas pārbaudes turnīrs "Latvijas Dzelzceļa" kauss otrdien "Arēnā Rīga" iesākās ar Kazaņas "Ak Bars" hokejistu panākumu.

"Ak Bars" pirmajā turnīra spēlē ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārliecinoši apspēlēja Minskas "Dinamo".

Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Ņikita Ļamkins, Artjoms Mihejevs un Kamils Fazilzjanovs.

Mača rezultāts tika atklāts vien pirmā perioda pēdējā minūtē, kad precīzs bija Ļamkins. Otrajā periodā pārsvaru līdz trim vārtiem pirmajās piecās minūtēs palielināja Mihejeva un Fazilzjanova precīzie metieni, panākot 3:0, bet pēdējās 20 minūtēs neviena no komandām tā arī nespēja izcelties, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 3:0.

Plkst.19.30 savu pirmo spēli turnīrā aizvadīs arī Rīgas "Dinamo", kas spēkosies ar Jekaterinburgas "Avtomobilist" vienību, kuras sastāvā gan nebūs leģendārais hokejists Pāvels Dacjuks. Spēlētājs patlaban Jekaterinburgā aizvada individuālos treniņus pirms gaidāmās sezonas.

Cīņa par "Latvijas Dzelzceļa" kausu norisinās jau 11.reizi. Pērn Rīgas komanda triumfēja turnīrā, pie trofejas tiekot trešo reizi vēsturē.

Pagājušajā sezonā Kazaņas "Ak Bars" KHL regulārajā sezonā finišēja piektajā vietā, bet izslēgšanas spēlēs apstājās austrumu konferences ceturtdaļfinālā, kamēr Minskas "Dinamo" neiekļuva izslēgšanas spēlēs, paliekot pirmspēdējā, 24.vietā visā līgā.