Otrdienas horoskops: kas tevi šodien gaida?
Dienas horoskops

FOTO: Pexels

Uzzini, ko sola zvaigznes!

AUNS Pirms ko pasāc, vispirms pārliecinies, ka esi pareizi aprēķinājis nepieciešamos resursus, laika ieguldījumu konkrētās ieceres īstenošanai. Droši vien pašlaik pareizāk būtu turēties pie iesāktajiem darbiem.

VĒRSIS Veiksme smaidīs Vēršiem, kuri ir sabiedriski aktīvi, cenšas iesaistīties sociālu, politisku jautājumu risināšanā. Tevis izteiktie vārdi spēs ātri vien atrast dzirdīgas ausis. Vakarā mīļotais alks tavas uzmanības.

DVĪŅI Zvaigznes iesaka būt nedaudz izvēlīgākam savos izteicienos, jo neapdomīga vai nepareizi noformulēta frāze var jūtami aizskart tev tuvo cilvēku jūtas. Esot pie stūres, nekļūsti pārgalvīgs, seko līdzi ātrumam.

VĒZIS It kā rosīsies, būsi pašaizliedzīgs, taču īsti nespēsi pamanīt sasniegtos rezultātus. Nebēdā, panākumiem vienkārši būs vajadzīgs ilgāks laiks. Ģimenes dzīvē tieksies pēc maiguma un sapratnes.

LAUVA Fiziski nogurdinoša diena. Var nākties krietni pasvīst, lai sasniegtu paša nosprausto latiņu. Tomēr, līdzko manīsi pirmās izdošanās pazīmes, ātri vien radīsi pārliecību, ka pūles ir tā vērtas.

JAUNAVA Būsi praktisks, saimniecisks, veiksmīgi kārtosi lietišķos jautājumus. Tu patīkami izcelsies uz apkārtējo fona, taču ne jau godkāres dzīts, bet gan tādēļ, ka vēlies savu darbu paveikt nevainojami.

SVARI Dienas pirmajā pusē garastāvoklis var būt nedaudz svārstīgs. Taču tas nenozīmē, ka nespēsi tikt galā ar saviem pienākumiem. Pēcpusdienā oma jūtami uzlabosies, tu kļūsi atvērtāks, sabiedriskāks.

SKORPIONS Diena, kad vari pilnībā paļauties uz intuīciju. Tavas psihologa dotības un spēja ātri noorientēties esošajā situācijā būs stabils pamats panākumiem. Vakarā velti uzmanību ģimenē notiekošajam.

STRĒLNIEKS Sakāpinātās emocijas neļaus objektīvi uztvert un izvērtēt notiekošo. Esi nesteidzīgāks ar atbildīgu lēmumu pieņemšanu, droši lūdz pieredzējušāko līdzgaitnieku padomu vai atliec izvēli uz citu dienu.

MEŽĀZIS Dienas straujā gaita, notikumu pavērsieni var radīt dezorientējošu ietekmi uz tevi. Nav izslēgts, ka daudz labāk jutīsies, ja varēsi strādāt vienatnē. Tavs mājoklis var prasīt papildu ieguldījumus.

ŪDENSVĪRS Nekļūsti sīkumains jautājumos, kuri skar darba attiecības.

Labāk centies kolektīvā vairot pozitīvo noskaņojumu, ienest tajā sev raksturīgo humora izjūtu, radošo domu gājienu.

ZIVIS Mazāk nervozē. Centies atslābināties un ļauties notikumu plūsmai, tev šobrīd smaida veiksme! Lai vairotu savas panākumu iespējas, mēģini maķenīt aktīvāk aizstāvēt savu viedokli un ticēt pozitīvam iznākumam.

Uz augšu