Fonda "Līdzskaņa" nometnē radītas vienpadsmit jaunas dziesmas

Šonedēļ norisinājās jau trešā “Fonds Līdzskaņa” sociāli radošā nometne. Tās ietvaros visdažādāko mūzikas žanru pārstāvji kopā radījuši vienpadsmit jaunus skaņdarbus ar mērķi palīdzēt grūtībās nonākušiem Latvijas mūziķiem.

Katram mūziķim ir sava motivācija kāpēc braukt, piedalīties un kopā radīt. “Mana izvēle, bija mana vēlme izkāpt ārā no savas komforta zonas, jo patiesībā esmu tāds vairāk noslēgts tips. Bet, šajā visā ir kas daudz svarīgāks – rūpes par savējiem. Ir forši, ka ir tāds “Fonds Līdzskaņa” un nometnes, kur mēs kopā varam mācīties viens no otra un kādam šādā veidā arī palīdzēt,” tā par dalību nometnē stāsta reperis ansis jeb Ansis Kolmanis.

Kopumā nometnē šogad piedalījās ap 40 dalībnieku, tostarp Aminata, Katrīna Gupalo, Ansis Kolmanis, Kārlis Auzāns, Jānis Miltiņš, Edgars Kreilis, Valdis Atāls, Andžejs Grauds, Rolands Balodis-Ūdris ar ģimeni un citi. Mūziķi bija izdomas bagāti un nometnē radītās dziesmas veidoja dažādās studijās: “Pateicoties tehnoloģiju attīstībai un piesaistīto dalībnieku spējām, varējām izveidot vairākas eksperimentālās ierakstu studijas gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Paldies visiem nometnes dalībniekiem par ziedoto laiku!” stāsta mūziķis Atis Zviedris.

Uz augšu