"Maijpuķīšu grandža" grupa "Audrú" laiž klajā jaunu dziesmu

Audrú

FOTO: publicitātes

Jaunā pašmāju indīroka grupa "Audrú", kura jau viesojusies mūsu rubrikā "Demo skapis", laiž klajā jaunu dziesmu "Fog" ("Migla").

Grupu veido četri draugi - Ieva, Gita, Jurģis un Artūrs, kuri kopā spēlē jau divus gadus. Šajā laikā ir izveidojies skanējums, ko paši dalībnieki smejoties dēvē par maijpuķīšu grandžu - stilistiski tas ietver elementus no indīroka, indīpopa un amerikāņu folka, jūtamas arī ietekmes no deviņdesmito gadu mūzikas - tādām grupām kā "Silverchair", "Pearl Jam", "Radiohead" un arī "The Cranberries".

Lai arī grupa veido savu debijas EP “The Lighthouse Trilogy”, nule publicētā dziesma "Fog" tajā netiks iekļauta.

Dziesma ir grupas otrais singls, kas apcer brīžus, kad aizmirstamies un vēlamies apkārtējo realitāti nomainīt pret savu individuālo realitāti. Pieklusinātā, nepiespiestā noskaņā, dziesmu caurvij stāsts, par vajadzību pēc uzticēšanās.

Kopā ar dziesmu izveidots arī teksta video - tajā redzamas vasarīgās Zaķusalas pļavas un krūmi caur sacīkšu drona acīm. Ņirbošie efekti, kas redzami video, radušies no analogā signāla pārraides traucējumiem lidojuma laikā. Dziesma ierakstīta un miksēta “Hodila Records” ierakstu studijā.

Noklausies dziesmu.

Drīzumā “Fog” būs pieejama arī lielākajās straumēšanas vietnēs.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

FOTO: #SIF_MAF2019

Uz augšu