Federers 56. reizi spēlēs "Grand Slam" turnīra ceturtdaļfinālā

Rodžers Federers
Rodžers Federers Foto: AFP/SCANPIX

Leģendārais Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien nodrošināja vietu šī gada ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā.

Planētas trešā rakete Federers astotdaļfinālā 78 minūšu laikā ar 6-2, 6-2, 6-0 sagrāva Beļģijas tenisistu Dāvidu Gofēnu, kurš reitingā ir 15.vietā.

Šveices tenisa zvaigzne kāda "Grand Slam" turnīra ceturtdaļfinālā spēlēs 56.reizi karjerā.

Federera kontā ir 20 "Grand Slam" tituli, bet Ņujorkā viņš nav uzvarējis kopš 2008.gada.

Federers negaidīti apstājās Sinsinati turnīra otrajā cīņā, bet "US Open" pirmos divus mačus noslēdza vien četros setos. Tiesa, nākamos divus dueļus viņš noslēdza aptuveni 80 minūtēs.

Par Federera pretinieku ceturtdaļfinālā kļuva ranga 78.pozīcijā esošais bulgārs Grigors Dimitrovs, kurš ar 7-5, 6-3, 6-4 guva virsroku pār austrālieti Aleksu de Minoru (ATP 38.).

Dimitrovs "Grand Slam" ceturtdaļfinālā nav spēlējis kopš pērnā gada Austrālijas atklātā čempionāta.

Pēdējais sezonas "Grand Slam" turnīrs noslēgsies pēc nedēļas.

Tenisisti "US Open", kas norisinās uz cietā seguma, cīnās par 57,24 miljonu dolāru (nepilnu 52 miljonu eiro) lielu balvu fondu.