Pašmāju projekts "Beat Friend" velta dziesmu skolēniem

"Beat Friend"

FOTO: publicitātes

Māsas un brāļa - pazīstamās dziedātājas Ilutas Alsbergas un bundzinieka Zigmāra Valtera projekts "Beat Friend" laiž klajā jaunu dziesmu un video "Robotiņš", kas ir veltījums skolēniem, studentiem un visiem pārējiem, kuriem sirdī vēl brīvdienu gars.

Dziedātāja un dziesmas autore Iluta Alsberga vēlējās iepriecināt savu mazo meitiņu Lizeti ar dzīvespriecīgu, enerģisku dziesmu. Tad nu šī gada sākumā radošajā nometnē tapa "Robotiņš".

Ilutas brālis, grupas bundzinieks Zigmārs Valters izrādīja iniciatīvu videoklipa veidošanā. Robotiņa iedvesmotāja Lizete piedalījās gan ieraksta procesā, gan video filmēšanā, asistējot aizkadrā.

Dziesma tapusi šī gada sākumā radošās nometnes laikā pie Ilutas mājās. Duets uzaicināja ciemos savu palīgu un draugu, mūzikas producentu Stefan Moessle no Vācijas. Ilutai bija dedzīga vēlme sarakstīt ko dzīvespriecīgu un bezrūpīgu, ar astoņdesmito gadu mūzikas elementiem, un pavisam organiski sāka vērpties akords pēc akorda, vārds pēc vārda.

“Dziesmā apdziedātais galvenais varonis ir labais “Robotiņš”, kurš mājo ikvienā no mums. Ik dienu mēs sadzīvojam ar saviem “robotiņiem”, kuri ne vienmēr ir jautri un priecīgi, taču šajā dziesmā mēs kopā “jautrojamies” un kopā izbaudām deju soļus!“ komentē dziedātāja Iluta. Mūzika, vārdi - Iluta Alsberga. Skaņas apstrāde, ieraksts – Stefan Moessle, Video - Zigmārs Valters.

Noskaties! 

Uz augšu