Bergmanis neesot domājis par LZP vai ZZS atstāšanu

TVNET/LETA
Bergmanis neesot domājis par LZP vai ZZS atstāšanu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Saeimas deputāts Raimonds Bergmanis
Saeimas deputāts Raimonds Bergmanis Foto: Edijs Pālens/LETA

Saeimas deputāts Raimonds Bergmanis (ZZS) nav domājis par iespēju atstāt Latvijas Zaļo partiju (LZP) vai Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), aģentūrai LETA apliecināja politiķis.

Jau ziņots, ka bijusī veselības ministre, pašreizējā Saeimas deputāte Anda Čakša izstājusies no LZP, nolēmusi aiziet no ZZS parlamenta frakcijas un iestājusies "Vienotībā".

Vaicāts, vai pieļauj iespēju izstāties no Latvijas Zaļās partijas un/vai Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas, Bergmanis atbildēja, ka viņam "nav nekādas domas tā rīkoties", ka viņš nav par to domājis un ka viņš ir Latvijas Zaļā partijas (LZP) valdes loceklis.

Taujāts, vai varētu pievienoties "Vienotībai", "Jaunajai Vienotībai" vai kādam citam politiskajam spēkam, politiķis norādīja, ka arī par to nav domājis. Viņš skaidroja, ka, no vienas puses, cilvēki plāno lietas, bet ne vienmēr var zināt, kas dzīvē notiks pēc diviem mēnešiem vai pusgada, piemēram, vai rudenī izdosies pieņemt valsts budžetu.

Vaicāts, vai tas nozīmē, ka viņš savu nākotnes darbību joprojām redz LZP un ZZS Saeimas frakcijā, Bergmanis norādīja, ka tas automātiski izriet no viņa iepriekšējām atbildēm. Politiķis norādīja, ka LZP un ZZS darba aktuālās prioritātes ir strādāt saistībā ar reformām veselības un izglītības jomās, kā arī drošību un klimata pārmaiņām.

Kā ziņots, "Latvijas Avīze" iepriekš vēstīja, ka politikas kuluāros izskanot runas, ka Čakšai varētu sekot bijušais premjers, pašlaik Saeimā opozīcijā strādājošais Māris Kučinskis (ZZS) un, iespējams, arī Reizniece-Ozola.

Kučinskis "Latvijas Avīzei" gan norādījis, ka ZZS pašlaik pamest neplāno. Līdzīgi Reizniece-Ozola aģentūrai pauda, ka tās ir nepatiesas baumas.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu