Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Pexels

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Tu vēlēsies sev apkārt redzēt tuvus un mīļus cilvēkus. Kāds Auna zīmes pārstāvis var nolemt sarīkot mājas ballīti, cits organizēs kopīgu izbraucienu pie dabas. Katrā ziņā diena solās būt izdevusies!

VĒRSIS Līdz pēcpusdienai galvā vēl šaudīsies profesionālas dabas jautājumi, taču mīļotais cilvēks, atvasītes palīdzēs aizmirst par tiem. Vakarā jau lustēsies pilnā sparā, nebūs ne miņas no ikdienas raizēm.

DVĪŅI Nesēdi mājās, pamudini sevi pievērsties mērenām fiziskām aktivitātēm, tu to noteikti nenožēlosi! Saskarsmē ar mājiniekiem būsi draudzīgs, izpalīdzīgs. Atvasītes var negaidīti pārsteigt tevi.

VĒZIS Beidzot būsi nobriedis veltīt laiku sev, savam vaļaspriekam. Brīvos Vēžus hobijs var savest kopā ar topošo partneri! Tikai svarīgi būt pašpārliecinātam, nekautrēties izrādīt savas patiesās emocijas.

LAUVA Gan emocionālajā, gan fiziskajā plānā jutīsies noguris, izsmelts. Tāpēc izslēdz darba telefonu, kā nākas izgulies un kaut uz brīdi atļaujies būt egoistisks, aizmirsti par ikdienas pienākumiem.

JAUNAVA Tev gandarījumu sniegs pavisam vienkāršas, ikdienišķas lietas, proti, tīrs un sakopts mājoklis, atvasīšu paklausība un partnera komiskie izgājieni. Labā oma tevi pavadīs visas dienas garumā.

SVARI Necerēti viegli var izdoties rast zelta vidusceļu starp savām un tuvinieku vēlmēm. Šodien kādu Svaru zīmes pārstāvi var gaidīt patīkama apstākļu sakritība, kura radīs iespēju iepazīt ļoti interesantas personības.

SKORPIONS Sava spītīguma dēļ vari iedzīvoties nesaskaņās ar mājiniekiem. Jo mazāk centīsies koriģēt tuvinieku rīcību, jo ātrāk nonāksiet pie kopsaucēja un spēsiet vienoties par nākotnes plāniem.

STRĒLNIEKS Nedēļas laikā esi gana skrējis apkārt pa pasauli, tāpēc šobrīd ir vērts savu uzmanību koncentrēt mājās notiekošajam. Tava klātbūtne būs nepieciešama gan atvasītēm, gan mīļotajam cilvēkam.

MEŽĀZIS Kaut arī pēc dabas esi ļoti praktisks, piezemēts, šodien tevi var pārņemt patiesi bezrūpīgs noskaņojums. Emocionālais stāvoklis tā vien prasīsies pēc sabiedrības, kultūras dzīves, radošās pieskaņas.

ŪDENSVĪRS Attiecību jautājumos svarīgi nestādīt savas intereses augstāk par visu pārējo. Tieši kompromiss, spēja piekāpties, atzīt savas kļūdas būs patiesā panākumu atslēga! Nelieto uzturā asus ēdienus.

ZIVIS Jo vairāk apkārtējie liks tev mieru, jo laimīgāks jutīsies. Šobrīd vari sajust iekšēju nepieciešamību pabūt klusumā, vienatnē ar sevi. Zvaigznes noteikti neiesaka cilāt sasāpējušus attiecību jautājumus.

SVĒTDIENA

AUNS Šodien vari ātri aizsvilties, pārāk asi reaģēt uz mājinieku izteicieniem. Lai vēlāk nav jālūdz piedošana par saviem izgājieniem, ir vērts būt savaldīgākam, uzkrāto spriedzi labāk atstājot sporta zālē.

VĒRSIS Neskatoties uz brīvdienu, tev izdosies veiksmīgi sakārtot dažu labu profesionālo jautājumu. Vienīgi pielūko, lai tavs pārmērīgais strādīgums nesāk negatīvi ietekmēt attiecības ar otro pusīti.

DVĪŅI Īstais laiks, lai sakārtotu mājas dzīvi, veltītu pienācīgu uzmanību atvasīšu audzināšanai. Saskarsmē ar laulāto vajadzēs nedaudz papūlēties, lai gūtu kopsaucēju materiālas dabas jautājumos.

VĒZIS Jaunus spēkus, iedvesmu tev sniegs dabas klātbūtne, laba mūzika un tuvie cilvēki. Saskarsmē ar atvasītēm spēsi panākt vēlamo kopsaucēju, varbūt pat atrisināt nesenās nesaskaņas. Vakarā alksi pēc romantikas.

LAUVA Nav izslēgts, ka iekšēji degsi vēlmē kādam par katru cenu pierādīt savu taisnību. Zvaigznes gan šajā sakarā saka pilnīgi pretējo, netērē lieki laiku, labāk pievērs uzmanību atvasīšu dzīvē notiekošajam.

JAUNAVA Šī būs lieliska atelpas diena pirms jauna darba cēliena. Izmanto brīvo laiku, lai kā nākas atslābinātu nervu sistēmu, vairotu iekšējo harmoniju. Pilnīgi iespējams, ļausies filozofiskām pārdomām.

SVARI Tevi var nodarbināt problēma, kuras saknes būs meklējamas profesionālajā sfērā. Nav izslēgts, ka vērtīgus padomus gūsi no tuviem paziņām. Attieksmē pret mīļoto būsi atklāts, draudzīgs.

SKORPIONS Gribēsi doties ciemos, baudīt jautru, bezrūpīgu uzdzīvi. Taču, esot kārotajā ballītē, ātri vien sāksi domāt par mājām un nākamās nedēļas plāniem. Saskarsmē ar otro pusīti būsi gādīgs, iejūtīgs.

STRĒLNIEKS Iekšējā iedvesma neļaus snauduļot. Būsi apņēmības pilns apliecināt savus radošos talantus. Kādam Strēlniekam tas izpaudīsies oriģinālas ballītes organizēšanā, citam reālā kāpšanā uz skatuves.

MEŽĀZIS Garastāvoklis var nebūt no saulainākajiem. Drūmumam par pamatu var būt nesaskaņas ar vecāka gada gājuma radiniekiem. Esi pacietīgs, nepieciešamais risinājums nāks ar laiku!

ŪDENSVĪRS Baudīsi dzīvi, labprāt pavadīsi laiku kopā ar draugiem, domubiedriem. Apmeklējot saviesīgus pasākumus, spēsi iekarot līdzās esošo uzmanību ar savu asprātību, humora izjūtu un neapšaubāmo šarmu.

ZIVIS Modīsies ar pārliecību, ka šodien jāpaveic kas paliekošs. Zvaigznes iesaka neaizrauties ar grandiozu plānu kaldināšanu, bet gan labāk veltīt uzmanību mājokļa uzkopšanai, labiekārtošanai.

Uz augšu