Lielbritānijā savās mājās atrasts miris pāris no Latvijas, izglābts viņu divgadīgais dēliņš

Ilustratīvs foto FOTO: AFP/SCANPIX

Lielbritānijā mājā Bērtonā pie Trentas atrasts miris jauns pāris no Latvijas un izglābts viņu divus gadus vecais dēliņš, vēsta laikraksts "The Sun".

Laikraksts ziņo, ka, iespējams, notikusi slepkavība un pašnāvība. Policija pašreiz tos aplūko kā neizskaidrojamas nāves gadījumus. Tiek veikta izmeklēšana.

Mediji identificējuši mirušos kā 32 gadus veco Kirilu Ņemcevu un 23 gadus veco Lanu Ņemcevu. Oficiāli mirušie vēl nav identificēti.

Atsaucoties uz sociālajos medijos pieejamo informāciju, "The Sun" vēsta, ka pāris bijis no Latvijas un pagājušajā mēnesī viņi nosvinējuši dēla otro dzimšanas dienu.

"The Sun" vēsta, ka sieviete strādājusi uzņēmumā "Boots Opticians", bet vīrietis strādājis picērijā "Pizza Express".

Policija saņēma izsaukumu uz namu Bērtonā pie Trentas trešdienas vakarā. Kāds Ņemcovu draugs bija atradis viņus mirušus. Viņu dēls bija aizmidzis savā gultiņā.

"The Sun" ziņo, ka puisēns pašreiz atrodas pie radiniekiem.

"Es mājā redzēju asins lāses, bet vairāk biju satraucies par to, vai puika ir drošībā," laikrakstam sacīja cilvēks, kas atrada mirušos.

"Es nevaru aizmirst Lanas un Kirila sejas, tās nebija dabiskā krāsā. Par laimi, bērns bija aizmidzis savā gultā."

Namīpašnieks atklāja "The Sun", ka izīrējis pārim māju pirms diviem gadiem, kad Lana Ņemceva bija bērniņa gaidībās.

"Man nekad nebija nekādu problēmu ar viņiem. Viņi maksāja īri laikā," sacīja namīpašnieks, piebilstot, ka pēdējo reizi kontaktējies ar viņiem pirms pāris mēnešiem, kad mājā uzstādīts jauns boilers.

Kāds tuvējais iedzīvotājs, kurš nevēlās publiskot savu vārdu, portālam "Mirror Online" raksturoja 23 gadus veco Lanu Ņemcevu kā "jaunu un ļoti priecīgu meiteni". "Tā bija skaista un jauka ģimene," viņš sacīja. "Tas mani ļoti pārsteidza. Man ir ļoti skumji ko tādu dzirdēt."

Portāls ziņo, ka pāris mājā esot dzīvojis ar kādu vīriešu dzimuma radinieku - domājams, lai būtu vieglāk segt īres maksu.

Uz augšu
Back