Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Pixabay

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Ja vien smaidīsi, būsi jautrs, dzīvespriecīgs, par garlaicību vai problēmām attiecībās ar apkārtējiem nebūs jāsūdzas! Dienas otrā puse gandrīz ideāli piemērota, lai dotos uz kādu kultūras pasākumu.

VĒRSIS Nemierīgā darba nedēļa neapšaubāmi būs atstājusi paliekošu iespaidu uz tevi. Tāpēc alksi pēc mierīgas, nesteidzīgas kopā būšanas ar otro pusīti, kāda gastronomiskā kāruma. Vakarā iespējami negaidīti viesi.

DVĪŅI Dīka mājās sēdēšana nebūs domāta tev. Meklēsi dažādus veidus, kā padarīt brīvdienu pēc iespējas daudzpusīgāku, jautrāku, bezrūpīgāku. Šajā jautājumā palīdzīgu roku var sniegt tavi jaunības gara pilnie paziņas.

VĒZIS Valdīs pacilāts garastāvoklis, kam iemesls būs saskaņa attiecībās ar mīļoto. Pilnīgi iespējams, nolemsiet dienu pavadīt romantiskā divvientulībā. Šodien ieteicams atturēties no trekniem ēdieniem.

LAUVA Skaidri un gaiši apzināsies, ka nu ir pienācis ilgi gaidītais brīdis atpūtai. Taču vienlaikus tev vajadzētu iegaumēt, ka visam ir savs mērs! Nesāc meklēt asas izjūtas, atrodoties pie auto stūres.

JAUNAVA Labprāt pavadīsi brīvo laiku mājās, pārrunājot nedēļas aktuālos notikumus ar atvasītēm, veltot mīļus brīžus laulātajam. Dienas otrā pusē tavu uzmanību var piesaistīt tehniska rakstura literatūra.

SVARI Tu burtiski vai starosi no pretējā dzimuma izrādītajiem uzmanības apliecinājumiem. Taču neaizraujies ar koķetēšanu, citādi tavai otrai pusītei radīsies pamatoti pārmetumi, nevajadzīgas aizdomas.

SKORPIONS Atturies no asām vārdu pārmaiņām ar tuviniekiem, jo tās var novest pie nopietnākiem konfliktiem, kurus atrisināt būs ļoti grūti. Labāk velti dienu sportiskām aktivitātēm, pastaigām svaigā gaisā.

STRĒLNIEKS Vari palutināt sevi, mīļoto cilvēku ar restorāna apmeklējumu vai arī kopīgi izbaudīt kāda SPA salona burvību. Atvasītēm ļauj pašām izvēlēties dienas plānus, atturies no stingrības, uzstājības.

MEŽĀZIS Brīvāk, atraisītāk jutīsies mājīgā atmosfērā. Ja vēlies baudīt draugu sabiedrību, droši aicini viņus viesos pie sevis. Saskarsmē ar mīļoto nekļūsti pārlieku nopietns, izrādi vairāk dzīvesprieka, bezrūpības.

ŪDENSVĪRS Vajadzēs pienācīgi atpūtināt nervus pēc saspringtās darba nedēļas. Zvaigznes iesaka atturēties no skaļiem sabiedriskiem pasākumiem un labāk dot priekšroku ģimeniskai relaksācijai.

ZIVIS Met malā ar darbu saistītās lietas, citus pienākumus un sāc baudīt dzīvi. Šis mirklis piemērots nelieliem izbraucieniem, brīvdabas pasākumiem. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs, atsaucīgs.

SVĒTDIENA

AUNS Ja saskarsies ar sarežģījumiem, sadzīviskām neveiksmēm, tās ļoti pārdzīvosi. Taču zvaigznes iesaka aizmirst maznozīmīgos kavēkļus un vairāk koncentrēt savu uzmanību patiesi svarīgām lietām.

VĒRSIS Šī ir samērā atbilstoša diena, lai risinātu attiecību jautājumus, kopīgi ar otro pusīti, tiktu skaidrībā par nākotnes plāniem. Kāds Vērsis uzdrošināsies veikt drosmīgas pārmaiņas mājokļa iekārtojumā.

DVĪŅI Tevi aizraus viss jaunais, ar tehnoloģijām, inovācijām saistītais. Lai apmierinātu savu ziņkāri, kāds nolems doties uz atbilstošu izstādi vai domubiedru saietu, cits meklēs vajadzīgo interneta plašumos.

VĒZIS Mīļotā cilvēka uzvedība var prasīt pacietību un savaldību no tavas puses. Laulātais būs nonācis zināmā strupceļā, un viņam būs nepieciešams tavs padoms un morālais atbalsts, ar kuru, protams, neskoposies!

LAUVA Sirds tā vien alks pēc kaislībām, jūtu dažādības, emocionālā piepildījuma. Ja paša privātajā dzīvē notiekošais liksies vienmuļš, kāroto centīsies aizstāt ar atbilstošas izrādes vai kino drāmas palīdzību.

JAUNAVA Līdz pēcpusdienai vēlēsies laiski pagulšņāt dīvānā, iziet cauri iemīļotajiem seriāliem, palutināt savu vēderu ar ko neikdienišķu. Savukārt dienas otrajā pusē aktīvi gatavosies jaunas darba nedēļai!

SVARI Gribēsi doties, kurp acis rāda, nevienam par to neatskaitoties. Taču atvasītes prasīs savu. Tas gan nenozīmē, ka nespēsi baudīt brīvdienu kopā ar viņām, tev tik būs jāatrod atbilstošs izklaides veids!

SKORPIONS Piemērots brīdis, lai fiziski pastrādātu, veiktu nelielus mājokļa remontdarbus. Saskarsmē ar laulāto var rasties domstarpības, kuru pamatā būs dažādais skatījums uz naudas lietojumu.

STRĒLNIEKS Apkārtējie īsti nespēs izsekot tavam domu gājienam. Nav izslēgts, arī tu pats nedaudz maldīsies savās vēlmēs, uzskatos. Lai lieki nenoslogotu sevi, atliec globālu jautājumu pārcilāšanu uz citu dienu!

MEŽĀZIS Nav izslēgts, gados jaunākie ģimenes locekļi mudinās tevi izkustēties ārpus mājas, par ko arīdzan būsi pateicīgs. Krāšņus iespaidus spēs sniegt atpūtas parka apmeklējums, dažādas sporta spēles.

ŪDENSVĪRS No vienas puses, vēlēsies noslēgties sevī, pabūt vienatnē, taču zini, ka šādi vari ātri iedzīvoties grūtsirdībā. Labāk dod priekšroku labi zināmu, sev tīkamu cilvēku kompānijai, nelielai uzdzīvei.

ZIVIS Notikumu virzība neviļus liks tev aizdomāties par tādām lietām kā liktenis, tava sūtība uz Zemes. Pilnīgi iespējams, ka nolemsi atbildes meklēt garīga rakstura literatūrā vai arī doties pie profesionāla astrologa.

Uz augšu