Argentīnas izlases treneris: Mēs izcīnījām sudrabu, nevis zaudējām zeltu

TVNET Sports
Serhio Ernandess
Serhio Ernandess Foto: EPA/Scanpix

Argentīnas basketbola izlases galvenais treneris Serhio Ernandess uzskata, ka viņa vadītā komanda Pasaules kausā (PK) izcīnīja sudraba medaļas, nevis zaudēja zelta godalgas.

Argentīnas basketbolisti Pasaules kausa izcīņas finālā ar 75:95 atzina Spānijas pārākumu, kas par pasaules spēcīgāko izlasi tika kronēta otro reizi.

"Fināls atšķīrās no visa turnīra," preses konferencē sacīja Ernandess. "Aizvadījām lielisku čempionātu, mēs uzvarējām Franciju, Serbiju, Krieviju. Daudzas Top 10 komandas, tā ka pēc iespējas ātrāk gribas aizmirst finālu."

Argentīna pirms turnīra netika pieskaitīta pie turnīra favorītēm, bet komanda spēja aizcīnīties līdz finālam.

"Mēs izcīnījām sudrabu, nevis zaudējām zeltu. Esmu priecīgs un pateicīgs spēlētājiem. Viņi ir pasaulē labākie spēlētāji," norādīja Ernandess.

Viņš atzina, ka konkrētajā dienā Spānijas izlase spēlēja labāku basketbolu un uzvaru izcīnīja pelnīti.