Klajā nāk Sandras Vensko dzejas krājums "Pieres vieta"

Sandra Vensko

FOTO: No privātā arhīva / Facebook

Apgādā "Dienas Grāmata" klajā nācis Sandras Vensko dzejas krājums "Pieres vieta", informē izdevēji. 

“Pieres vieta – man tas ir prāta stāvoklis, ko cilvēks saskarsmē ar pārējo pasauli nemitīgi izmaina. Garīgās metamorfozes notiek nemitīgi. Tomēr varbūt tieši tāpēc, ka nemitīga prāta kontrole nav iespējama, cilvēks spēj piedzīvot un pārdzīvot visus dzīves kāpumus un kritumus,” tā Sandra Vensko.

“Sandra Vensko ir rakstniece, dzejniece un dramaturģe, četrpadsmit grāmatu autore. Pēc psiholoģiski un poētiski spriegajiem romāniem “Maigā okupācija” (2014) un “Adele” (2019) autore atgriežas pie lasītājiem ar dzeju, kas savā ziņā ir arī šo abu romānu pieres vieta. Poēma nobendētajiem Liepājas slimnīcas ārstiem un cikls “astoņas tēta vēstules savai mammai” patiesas, tīras smeldzes noti šajā krājumā paceļ apbrīnojamā augstumā. Vīrietis — ilgotais tēvs, vīrietis — kara murgu upurlops, vīrietis — saudzējams un apbrīnots mīļotais un arī vīrietis — asinskārais kundziņš… viņi visi ir šeit,” izdevēja Dace Sparāne-Freimane.

Sandra Vensko "Pieres vieta"

FOTO: publicitātes

Grāmata izdota, pateicoties Liepājas kultūras pārvaldes atbalstam, Grāmatas mākslinieks Jānis Esītis. Mīksto vāku sējums ar atlokiem, 96 lpp., izdota 2019. gada 9. septembrī.

Grāmata pieejama lielākajās grāmatnīcās un internetā www.dgramata.lv.

Uz augšu