Makree laiž klajā jaunu singlu "Behind the Blinds"

Makree un Deivids Harkss (David Harks)

FOTO: publicitātes

20. septembrī plašākai publikai kļūs pieejams dīdžeja un producenta Makree (Mārtiņš Makreckis) jaunais singls “Behind the Blinds”, kas tapis ciešā sadarbībā ar britu vokālistu un dziesmu tekstu autoru Deividu Harksu (David Harks).

“Behind the Blinds” ir pirmais singls, ko abi mākslinieki laiž klajā. Kopš iepazīšanās 2018. gadā, kad Deivids bija devies ceļojumā uz Latviju, viņi ir atraduši kopīgu valodu caur līdzīgu muzikālo gaumi. Šajā laikā Makree un Deivids ir strādājuši pie jaunas mūzikas izveides, iedvesmojoties no hausmūzikas grupas Hot Chip apzinātās naratīva veidošanas, grupas Superorganism analogajiem sintpopa elementiem, un brieduma, kas parādās  Gorgon City mūzikā.

“Šo dziesmu mēs sarakstījām, kad atgriezos no Budapeštas, veicot pieturu Berlīnē. Dziesma man ir starta punkts jaunam karjeras posmam, esmu atradis savu skanējumu un muzikālo virzienu. Deivids šovasar man pievienojās uz skatuves gan Positivus, gan Summer Sound festivālā, kur pirmo reizi atskaņojām “Behind the Blinds” plašākai publikai. Mums ir izveidojusies ne tikai muzikāla sadarbība, bet Deivida zināšanas mums palīdz vairākos mūzikas industrijas jautājumos,” Makree stāsta par abu mākslinieku sadarbību.

Deivids Harks darbojas gan kā solo mākslinieks, gan dziesmu tekstus autors grupai Safetalk, kā arī uzstājas kopā ar Amorphous Androgynous.

Dziesmu “Behind the Blinds” izdod Sunset is Calling, kas pēc veiksmīgas pasākumu sērijas turpina darbību kā neatkarīga ierakstu kompānija, sadarbībā ar Likeisaid Agency

Latviešu dīdžejs Makrē par trim singliem noslēdz līgumu ar «Sony».

Noklausies dziesmu!

Uz augšu