Balcers izceļas ar 1+1 NHL pārbaudes spēlē

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: AP/Scanpix

Latvijas hokeja uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē.

Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" komanda ar rezultātu 4:6 (1:3, 2:2, 1:1) piekāpās Vankūveras "Canucks".

Latvijas hokejists spēles 7. minūtē rezultatīvi piespēlēja Bobijam Raienam, palīdzot "Senators" izvirzīties 1:0 vadībā.

Otrajā periodā Balcers guva vārtus Otavas kluba labā, tobrīd samazinot rezultāta starpību līdz 3:4.

Pašlaik 22 gadus vecais Balcers šo maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Balcers pagājušajā sezonā piedzīvoja debiju NHL. Pasaules spēcīgākajā hokeja līgā viņš aizvadīja 36 spēles, guva 5 vārtus un veica 9 rezultatīvas piespēles.