Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Unsplash

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Tu šodien neko citu kā atpūtu ģimenes lokā nevēlēsies, jo jutīsies ikdienas darba izsmelts. Varbūt pārrunāsi ar otro pusīti mājas labiekārtošanas plānus, vai atļausieties sev pasapņot par jaunu auto.

VĒRSIS Iespējams, tevi šobrīd nodarbinās sabiedriskās aktivitātes, kurās uzņemsies organizatoriskās funkcijas. Redzot tavu izdarīgumu un veiklo runas manieri, nebūs nekāds brīnums, ja tiksi pie jauniem domubiedriem.

DVĪŅI Kārtējo reizi spēsi apliecināt savas spējas rast risinājumu pat vissarežģītākajās un kutelīgākajās situācijās. Piemērots brīdis, lai veiktu dažādus plānošanas darbus, pārrunas neformālā gaisotnē.

VĒZIS Kaut arī parasti esi atturīgs un kautrīgs, taču šodien tevī var mosties īsts piedzīvojumu meklētāja gars. Pielūko, lai tavas alkas izcelties uz apkārtējo fona, nenoved tevi saspringtās, riskantās situācijās.

LAUVA Tu ļausi apstākļiem sevi savest kopā ar tik pat jautriem un bezrūpīgiem cilvēkiem, ar kuriem varētu sacensties asprātībās, dzīves gudrībās. Saskarsmē ar pretējo dzimumu būsi izteikti koķetīgs.

JAUNAVA Laiku līdz pēcpusdienai labāk pavadi vienatnē, jo apkārtējie ātri vien var padarīt tevi nervozu, emocionāli uzvilktu. Lai veicinātu iekšējo līdzsvaru, harmoniju pievērsies jogai, meditācijai.

SVARI Slieksies saliedēt ģimenes locekļus kopīgai mājas ballītei. Tā teikt, pasēdēšanai bez īpaša iemesla. Pavadītais laiks ar tuviniekiem sniegs daudz pozitīvu emociju, patīkamu atslodzi no ikdienas.

SKORPIONS Zvaigznes iesaka nedaudz apslāpēt savu temperamentu, citādi no konfliktiem ar apkārtējiem būs grūti izvairīties. Aizej pasporto, dodies garākā pastaigā, pārdomājot dzīvi, turpmākos plānus.

STRĒLNIEKS Tev šobrīd saistoša liksies nesteidzīga atpūta, kura ļautu apkopot domas, atvilkt elpu no ikdienas kņadas un stresa. Saskarsmē ar atvasītēm gūsi jaunus enerģijas, dzīvesprieka krājumus.

MEŽĀZIS Būsi nedaudz noguris no ikdienas rutīnas, tāpēc šodien ļausies kam trakulīgākam, spontānākam. Mīļotais cilvēks neapšaubāmi labprāt piedalīsies tevis organizētajā pasākumā, sniedzot arī savu artavu.

ŪDENSVĪRS Tevi ilgi nebūs jāpierunā iesaistīties jaunās avantūrās. Raugi tikai, lai tās nekļūtu pārāk nevaldāmas. Dienas otrajā pusē iespējamas patīkamas atkalredzēšanās, atmiņu uzjundīšanās.

ZIVIS Šis ir īstais brīdis, lai pievērstos tieši tam, ko kāro tava sirds! Neliecies traucēts par apkārtējo viedokļiem, komentāriem un vienkārši seko labsajūtas diktētajam ceļvedim. Vienīgi nekļūsti pārlieku izšķērdīgs.

SVĒTDIENA

AUNS Tavu prātu nodarbinās doma kā pavadīt dienu pēc iespējas konstruktīvāk, pilnvērtīgāk. Labs variants varētu būt redzesloka paplašināšana, jaunu zināšanu apguve, vienkārša mājas uzkopšana.

VĒRSIS Galveno lomu šodien spēlēs ģimenē notiekošais. Ja pēdējā laikā ir bijušās kādas domstarpības, nesaskaņas, tad šobrīd no savas puses tās centīsies atrisināt. Savā rīcībā atturies no spītības, principialitātes.

DVĪŅI Šodien nepārslogo savu ķermeni nedz fiziski, nedz garīgi. Labāk pavadi laiku nesteidzīgās noskaņās, paklausies labu mūziku, sazinies ar draugiem, palūko, kas jauns darās informāciju tehnoloģiju sfērā.

VĒZIS Uzmanību var prasīt mājoklis, tā tehniskais stāvoklis. Kādam tas nozīmēs jaunas santehnikas iegādi, citam nelielu kosmētisko remontu, vēl citam labāko apdrošināšanas piedāvājuma meklējumus.

LAUVA Dēļ partnera nedaudz provokatīvās uzvedības sabiedrībā, jūsu attiecībās ar ielavīties greizsirdības velniņš. Galvenais, radušās emocijas nedaudz apslāpēt un risināt problēmas ar vēsu prātu!

JAUNAVA Dodies baudīt saviesīgās dzīves labumus, apmeklē kādu izstādi, teātra izrādi vai kino seansu, tādejādi izkusties no ikdienas pelēcības, rutīnas! Pamēģini sagādāt pārsteigumu savai otrajai pusītei!

SVARI Daudz domāsi par savu nākotni, kā uzlabot ienākumus, kā padarīt savus sadzīves apstākļus krāšņākus, komfortablākus. Taču atbildes uz šiem jautājumiem, var nākt ļoti savdabīgā, lai neteiktu komiskā veidā!

SKORPIONS Tu burtiski nespēsi nosēdēt mājās, jo tādejādi jutīsies apspiests, iegrožots. Ļoti labprāt apmeklēsi sabiedriskus pasākumus, iesaistīsies radošos projektos, gozēsies slavas saulītē.

STRĒLNIEKS Neviens tev neliegs prieku kā nākas izgulēties un pēc tam ar sirdi un dvēseli ļauties savam hobijam. Tikai atceries, ja dienu veltīsi tikai savām iegribām, otrā pusīte var juties pamatoti aizvainota.

MEŽĀZIS Mācēsi rast kopīgu valodu ar visiem, kas ļaus ap sevi pulcēt visdažādāko uzskatu pārstāvjus. Šī diena var būt pat ļoti auglīga masu mediju pārstāvjiem, aktieriem un politiskajiem darboņiem.

ŪDENSVĪRS To vai dosies ārpus mājas vai pavadīsi to klusā divvientulībā ar mīļoto, būs atkarīgs no noskaņojuma, kurš var izrādīties jūtami mainīgs. Tāpēc zvaigznes paredz raibu izklaides programmu.

ZIVIS Saskarsmē ar otro pusīti būs jūtama nepārprotama dvēseliski emocionālā saikne, ar kuras palīdzību jūs sapratīsieties burtiski no pusvārda. Piemērots moments, lai izrunātu visas radušās neskaidrības.

Uz augšu
Back