Jaunie "iPhone" Latvijā: Pirmajās dienās pārdota lielākā daļa veikalos pieejamo modeļu

FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Pirmajās trīs "Apple" jaunāko viedtālruņu modeļu tirdzniecības dienās aizvadītajā nedēļas nogalē pārdoti visi "iPhone 11 Pro Max", kā arī lielākā daļa viedtālruņu "iPhone 11" un "11 Pro", ko iespējams iegādāties LMT klientu centros Rīgā un ierobežotā skaitā arī citviet Latvijā.

Izvēloties jaunā viedtālruņa korpusa krāsu, pircēji devuši priekšroku melnām ierīcēm, kam seko viedtālruņi zaļā, pelēkā, zelta un sarkanā krāsā. Visretāk pircēji izvēlas dzeltenus tālruņus. Izvēlei tiek piedāvāti arī balti, sudrabkrāsas un violeti korpusi.

Raugoties pa atsevišķām modeļu grupām, absolūtie pircēju favorīti ir pusnakts zaļie, kosmiski pelēkie un zelta "11 Pro Max", kas ir vispieprasītākie modeļi jauno "iPhone" viedtālruņu klāstā.

"Šis ilgi gaidītais "Apple" produkts ir ar uzviju attaisnojis fanu gaidas - jau kopš piektdienas, kad tika sākta jauno "iPhone 11" pārdošana, interese ir bijusi neatslābstoša. "11 Pro Max" atzinīgi novērtējuši pat profesionāli fotogrāfi, atzīstot, ka ar šo kameru uzņemtos attēlus var bez bažām publicēt jebkuros kanālos. Lielā pieprasījuma dēļ pašlaik "11 Pro Max" izvēles iespējas ir ierobežotas, taču jau tuvākajās dienās veikalu plauktos nonāks jauni viedtālruņu papildinājumi, lai tos varētu iegādāties ikviens šā izcilā zīmola cienītājs," saka "LMT Retail & Logistics" valdes priekšsēdētājs Rinalds Kalniņš.

Visjaudīgākais viedtālrunis, kādu jebkad radījis "Apple", - tā pasaulē pieteikts jaunais "iPhone" sērijas viedtālrunis "iPhone 11". Šis viedtālrunis PRO versijā piedāvā pirmo Apple trīskāršo kameru, kas kadrā iekļauj četrreiz vairāk informācijas un ievērojami uzlabo vājā apgaismojumā uzņemtu fotogrāfiju kvalitāti, kā arī izmanto modernus algoritmus, lai izceltu svarīgākās detaļas un veidotu reālistiskas gaismēnu spēles.

"A13 Bionic" procesors ir par 20% ātrāks par priekšgājēju un patērē gandrīz par trešdaļu mazāk enerģijas, tādēļ akumulators kalpo 4 stundas ilgāk, bet ierīces "Pro Max" versijā - pat 5 stundas ilgāk nekā iepriekšējā modelī.

Uz augšu
Back