Karsums ar gūtiem vārtiem neglābj "Spartak" no sakāves pret CSKA

Mārtiņš Karsums
Mārtiņš Karsums Foto: Edijs Pālens/LETA

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums otrdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, neglābdams viņa un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas "Spartak" no smaga zaudējuma.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā "Spartak" divu Maskavas komandu duelī ar 3:9 (1:2, 1:4, 1:3) kapitulēja Maskavas CSKA komandai.

Uzvarētājiem ar "hat-trick" izcēlās Kirils Kaprizovs, bet divi vārti un divas piespēles bija Mihailam Grigorenko.

Karsums vārtus guva trešā perioda pirmajā minūtē, kad pēc iemetiena zibenīgi trieca ripu vārtu augšējā stūrī. Viņš uz ledus pavadīja 16 minūtes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, izprovocēja vienu pārkāpumu, uzvarēja divos no trim iemetieniem un tika pie divām soda minūtēm.

Savukārt Daugaviņš 17 minūtēs un 13 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja visos savos trīs iemetienos.

"Spartak" ar 13 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, taču tuvākajām konkurentēm ir par 2-3 mačiem mazāk.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.