Skandalozā metālmūzikas grupa - "sātana pravieši" Behemoth Rīgā

"Behemoth" līderis Adams Darskis

FOTO: imago/Future Image / Scanpix

Ceturtdien, 3. oktobrī, koncertzālē "Palladium" uzstāsies viena no skandalozākajām un iespaidīgākajām mūsdienu smagās mūzikas grupām "Behemoth", portālu TVNET informē koncerta rīkotāji.

Rīgā grupa viesosies, turpinot popularizēt savu vienpadsmito studijas albumu "I Loved You at Your Darkest", kas tika izdots pagājušā gada oktobrī.

Miniturnejas "Ecclesia Diabolica Baltica" ietvaros "Behemoth" sniedz koncertus Baltijas valstīs un savā dzimtajā Polijā.

""Ecclesia Diabolica Baltica" ir mūsu vislielākais šovs. Kopā ar mums būs arī laba kompānija. Nepalaid garām. Nāc un piebiedrojies!" jau vasarā aicināja "Behemoth" līderis Adams Darskis, kurš pazīstams arī ar segvārdu "Nergal".

Grupa "Behemoth" dibināta 1991. gadā Polijas pilsētā Gdaņskā. Tai ir bijusi ļoti nozīmīga loma Polijas smagās mūzikas kultūras veicināšanā un popularizēšanā.

Grupa Latvijā atgriežas pēc 14 gadu pārtraukuma – iepriekšējais "Behemoth" koncerts notika nu jau slēgtajā Rīgas klubā "Salamandra". Vēl pirms tam grupa uzstājusies arī nu jau neeksistējošajā Vecrīgas klubā "Kabata".

Kopā ar "Behemoth" uzstāsies arī šveiciešu avangarda projekts "Zeal & Ardor". Koncertā piedalīsies arī grupa no Polijas "In Twilight's Embrace", kā arī Norvēģijas apvienība "Whoredom Rife".

Biļetes vēl iespējams iegādāties vietnē "Ticketshop".

Uz augšu