Vairāk nekā 10 000 klientu izmantojuši iespēju atvērt bankas kontu ar selfiju

FOTO: SIPA/Scanpix

Atvērt kontu bankā "Citadele" iespējams ar viedtālruni, izmantojot "Citadeles" mobilo lietotni un nosūtot selfiju jeb pašbildi ar pases vai personas apliecības (ID kartes) attēlu. "Citadele" kļuva par pirmo banku Baltijā, kas Latvijas iedzīvotājiem sāka piedāvāt šādu iespēju. Kopš gada sākuma jau vairāk nekā 10 000 klientu izmantoja iespēju atvērt bankas kontu attālināti - caur mājas lapu vai mobilo lietotni.

Kā portāls TVNET uzzināja bankā, kopš februāra "Citadele" Latvijā piedāvā jaunu veidu, kā kļūt par bankas klientu un saņemt "X smart" maksājumu karti, piesakoties pakalpojumam attālināti un neapmeklējot bankas filiāli.

"Lepojamies, ka varam ikvienam sniegt iespēju saņemt modernus bankas pakalpojumus, neizejot no mājas. Ar šo pakalpojumu mēs pildām solījumu par inovācijām: "No vizītes filiālē uz banku tavā kabatā". Priecājamies, ka šo iespēju īpaši aktīvi izmantoja PNB Bankas klienti, tādējādi atvieglojot sev konta atvēršanu un valsts garantēto atlīdzību izmaksu saņemšanu," norāda "Citadeles" valdes loceklis Vladislavs Mironovs.

Ar mobilo lietotni pieteikt bankā kontu un karti iespējams visu diennakti, un pieteikšanās process aizņems 5-7 minūtes. To var darīt jebkurā vietā, kur pieejami mobilie sakari un internets. Pieteikumā ir trīs vienkārši soļi: pirmkārt, lejupielādēt Citadeles mobilo lietotni "App Store" vai "GooglePlay", otrkārt, uztaisīt pašbildi jeb selfiju un, treškārt, nofotografēt pasi vai ID karti, norādot informāciju par sevi.

Klientam uz banku pēc tam nav jādodas, jo izgatavoto karti un dokumentus bankas darbinieks nogādā klientam personīgi, klienta izvēlētā laikā un vietā. Uzrādot ID karti, bankas darbinieks veiks klienta identifikāciju un izsniegs izgatavoto "X smart" maksājuma karti.

Uz augšu