Dubras pārstāvētā komanda cīnās neizšķirti UEFA Eiropas līgas spēlē

Kaspars Dubra (no labās)
Kaspars Dubra (no labās) Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas futbola izlases spēlētāja Kaspara Dubras pārstāvētā Ukrainas komanda "Oleksandriya" ceturtdien UEFA Eiropas līgas spēlē izcīnīja pirmo punktu šosezon.

"Oleksandriya" I apakšgrupas spēlē mājās spēkojās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Beļģijas vienību "Gent".

Dubra laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja Lorēns Dupets, kurš no 16 metriem raidīja bumbu apakšējā kreisajā vārtu stūrī. Mājinieki pirmajā puslaikā izrādīja sīvu pretestību, tomēr precīzs sitiens padevās vien otrā puslaik vidū.

Izlīdzinājumu 61.minūtē panāca Artems Sitalo, kurš bija pirmais pie atlēkušās bumbas, raidot to tukšos vārtos. Viesi otrajā puslaikā vairāk kontrolēja bumbu, tomēr mājinieki precīzāk sita pa vārtiem (3/1), kas gan spēles rezultātā izmaiņas nenesa, mačam noslēdzoties neizšķirti.

"Oleksandriya" pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu, bet ceturtdienas neizšķirts ļāva nopelnīt pirmo punktu turnīrā.

Citā šīs grupas Francijas klubs "Saint-Etienne" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar Vācijas bundeslīgas komandu "VfL Wolfsburg".

Francijas komandas labā vārtus guva Timotī Kolodžejčaks, bet "VfL Wolfsburg" precīzs bija Viljamss.

UEFA Eiropas līgas pamatturnīrs ilgs līdz 12.decembrim, katras grupas divām labākajām komandām iekļūstot izslēgšanas turnīrā, kur tām pievienosies UEFA Čempionu līgas grupu turnīra trešās vietas īpašnieces.

Pagājušajā sezonā UEFA Eiropas līgā finālā tikās divi Londonas klubi, "Chelsea" komandai ar 4:1 sagraujot "Arsenal".

Šīs sezonas UEFA Eiropas līgas fināls notiks 27.maijā Polijas pilsētā Gdaņskā.