"The Sound Poets" izziņo akustisko koncertu sēriju "Klusāk"

"The Sound Poet"

FOTO: publicitātes

Grupa "The Sound Poets" pirms gada nospēlējusi koncertu Arēnā Rīga, pavadījusi kārtīgu festivālu vasaru, paziņo par klusākiem pavasara plāniem - apbraukāt Latviju un sniegt akustiskus koncertus. 

"Atkāpties no ierastā zināmu dziesmu skanējuma, izmēģināt jaunus instrumentālus salikumus un galu galā nonākt pēc iespējas nepastarpinātā kontaktā ar klausītājiem ir tas, kas jau iepriekš akustiskos koncertus darījis tik mīļus gan publikai, gan grupai," teikts preses paziņojumā.  

"Kā īpašāko noteikti izceltu koncertu atmosfēru - mums tajos vienmēr ir sajūta, ka klusi sarunājamies ar katru atnākušo. Un, ja klausītājs pēc tam uzraksta personīgi, ka šķitis - koncerts veltīts tieši viņam, mēs esam gandarīti par abpusējo sajūtu," stāsta mūziķi. 

Kāpēc “Klusāk”? “Tas, iespējams, vislabāk un vienkāršāk apraksta to, kas tur notiks, - skanējuma jauda būs pieklusinātāka, bet ne mazāka, jo mēs to vienkārši vērsīsim vairāk uz iekšpusi, dziesmu jēgu un vēstījumu pārstāstot citādākās skaniskās nokrāsās,” piebilst grupa. 

Turnejas "Klusāk" datumi un laiki

28. marts Rēzekne, Gors 18.00

29. marts Cēsu koncertzāle 16:00

4. aprīlis Sigulda, Devons 19.00

5. aprīlis Jelgavas Kultūras nams 15.00

18. aprīlis Ventspils, Latvija 16:00

19. aprīlis Liepāja, Lielais dzintars 16.00

21. aprīlis Rīga, Hanzas perons 19.00

Biļetes iespējams iegādāties šeit

Foto: «The Sound Poets» intīmā gaisotnē priecē Rīgas klausītājus.

Uz augšu