Tiesībsarga biroja pagalmā, iespējams, sašauts Jansona šofera personīgās automašīnas logs

FOTO: Tiesībsarga birojs

Otrdien ap plkst.11 Tiesībsarga biroja pagalmā, iespējams, sašauts tiesībsarga Jura Jansona šofera personīgā auto logs, pavēstīja Tiesībsarga biroja Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja Ruta Siliņa.

Viņa atzīmēja, ka par notikušo ir uzrakstīts iesniegums Valsts policijā (VP). Siliņa piebilda, ka VP darbinieki jau veikuši operatīvās darbības biroja pagalmā, taču plāno tās turpināt arī vēlāk.

Tāpat Siliņa skaidroja, ka auto atradies slēgtā pagalmā, novietots tālu no tuvākās ielas. 

Tiesībsarga biroja pārstāve arī atzīmēja, ka Jansons plāno rakstīt vēstuli VP priekšniekam Intam Ķuzim, vēršot viņa uzmanību uz to, ka šādas darbības nav pieļaujamas, proti, nav pieļaujams, ka dienas laikā tiek lietoti šaujamieroči. 

Tiesībsarga biroja ieskatā, ar šādām darbībām pārkāpti trīs Krimināllikuma panti, proti, par mantas tīša iznīcināšanu un bojāšanu, par huligānismu, kā arī par šaujamieroču un lielas enerģijas pneimatisko ieroču pielietošanas vai izmantošanas nosacījumu vai kārtības pārkāpšanu.

VP preses pārstāve Elīna Priedīte aģentūrai LETA apliecināja, ka šodien Brasas iecirknī reģistrēts iesniegums par automašīnas aizmugurējā durvju stikla bojāšanu. Policijā sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Patlaban ir pāragri spriest, vai logs ir sašauts, jo to skaidros izmeklēšanā, norādīja Priedīte.

Aģentūra LETA rīcībā esošajos fotoattēlos redzams, ka automašīnas logā ir apļveida caurums, kas raksturīgs šaujamieroču radītiem bojājumiem. 

Uz augšu
Back