Peineram uzvara ULEB Eirokausa spēlē pret Helmaņa trenēto komandu

Žanis Peiners
Žanis Peiners Foto: eurocupbasketball.com

Latviešu basketbolists Žanis Peiners otrdien guva divus punktus ULEB Eirokausa sezonas trešajā mačā, viņa pārstāvētajai Belgradas "Partizan NIS" komandai svinot uzvaru.

Serbijas klubs B apakšgrupas  spēlē viesos ar rezultātu 66:61 (17:18, 17:12, 16:18, 16:13) pārspēja Lietuvas klubu Viļņas "Rytas", kurā par galvenā trenera Daiņus Adomaiša palīgu strādā Uvis Helmanis.

Peinera laukumā pavadīja 20 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no trim divpunktu metieniem, bet aizmeta garām savu vienīgo tālmetienu.

Tāpat rēzeknietis izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu, divas reizes pārkāpa noteikumus un tika pie -3 efektivitātes koeficienta punktiem.

Uzvarētājiem 17 punktus guva Markuss Peidžs, bet mājiniekiem pa 15 punktiem sameta Latvijā spēlējušais Pako Kruss un Eimants Bendžis.

"Partizan" ar trīs uzvarām trīs spēlēs ir grupas līdere, bet "Rytas" trīs dueļos tikus pie viena panākuma.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.