Girgensona pārstāvētā "Sabres" turpina uzvaru gājienu NHL

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: Reuters/ScanPix

Bufalo "Sabres" komanda, kuras sastāvā spēlē latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, aizvadītajā naktī izcīnīja 8. uzvaru šosezon 10 spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Sanhosē "Sharks".

Pēc pirmā perioda "Sabres" bija iedzinējos ar 0:2, taču spēles turpinājumā izdevās iegūt 3:2 vadību.

Tomēr spēles uzvarētāji tika noskaidroti papildlaikā, kad "Sabres" uzvaras vārtus guva Džeks Aikels.

Patlaban 22 gadus vecais Aikels piedalījās visos četros "Sabres" vārtu guvumos, izceļoties ar 2 precīziem metieniem un 2 rezultatīvām piespēlēm.

Bufalo labā vēl vārtus guva arī Džefs Skiners un Sems Reinharts, bet vārtsargs Kārters hatons atvairīja 22 no 25 pretinieku metieniem.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 11:45 minūtes (2:30 skaitliskajā mazākumā), izpildīja 2 spēka paņēmienus, bloķēja 1 metienu, uzvarēja 1 no 2 iemetieniem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Sharks" rindās vārtus guva Dilans Gambrels, Marks Eduārs Vlasičs un Eriks Karlsons.

"Sabres" ar 17 punktiem 10 spēlēs ir Austrumu konferences un visas līgas līdervienība.

Tikmēr "Sharks" ar 7 punktiem 9 mačos ierindojas 12. pozīcijā rietumos.

Patlaban 25 gadus vecais Girgensons šosezon 10 spēlēs guvis 1 vārtus, veicis 3 rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt karjerā kopumā Girgensons piedalījies 430 mačos, guvis 50 vārtus un atdevis 73 rezultatīvas piespēles.