"Džokers" atgriežas 1. vietā

Hoakins Fēnikss filmā "Džokers" (Joker)

FOTO: kadrs no filmas

Filmu studijas "Warner Bros." jaunā filma "Džokers" ("Joker"), kurā sociopāta, masu slepkavas un šizofrēniķa Džokera lomā iejuties lieliskais aktieris Hoakins Fīnikss (Joaquin Raphael Phoenix, 44), pēc nedēļas pārtraukuma, atgriežas 1. vietā Ziemeļamerikas kinoteātru topā.

Režisora Toda Filipsa (Todd Phillips) filma nedēļas nogalē iekasējusi 17 miljonus dolāru.

Filma vēsta par komiksu varoņa Betmena ienaidnieku Džokeru. Darbība notiek pagājušā gadsimta 80. gadu sākumā.

Anotācija: Klauns Arturs Fleks (Arthur Fleck) 1981. gadā pārceļas uz Gotemas pilsētu pie mātes, cenšas piepelnīties kā komiķis. Pēc vairākiem incidentiem Fleks sāk kļūt bīstams, pārvēršoties par noziedznieku, kuru pilsēta sāk iepazīt kā Džokeru.

Foto: Hoakins Fīnikss filmas "Džokers" pirmizrādē Venēcijā.

Filmas budžets ir 55 miljoni dolāru. Mūziku filmai komponējusi Hildura Gudnadotira (Hildur Guðnadóttir) – islandiešu čelliste un komponiste, kas uzstājusies arī Rīgā. Vēl lomās Zasi Betsa (Zazie Beetz) un Roberts de Niro (Robert de Niro).

Noskaties filmas reklāmas rullīti.

2. vietā pagājušās nedēļas līderis - pasaku filmas "Maleficent" ("Melnā feja Malefisenta") turpinājums "Maleficent: Mistress of Evil" ("Melnā feja Malefisent. Tumsas valdniece").

Atgādinām, ka «Maleficent» sižets ir balstīts pasakā par apburto princesi. Kinolentē galvenā varone ir ļaunā feja (Andželīna Džolija), kuras lāsts liek princesei ieslīgt mūžīgā miegā pēc savainošanās ar vārpstiņu. Jaunās filmas notikumi aizsākas vairākus gadus pēc tam, kad Malefisenta bija uzlikusi lāstu princesei Aurorai. Viņu abu sarežģītās attiecības risinās uz jaunu draudu fona, un ir jāmeklē sabiedrotie, lai aizsargātu karaļvalsti no ienaidniekiem.

Filmas reklāmas rullītis.

3. vietā pagājušās nedēļas jaunums - filma "Adamsu ģimene" (The Addams Family), kas iekasējusi 11,7 miljonus.

Foto: Filmas "Adamsu ģimene" pirmizrāde ASV.

3. vietā vēl viens jaunums - Vils Smits galvenajā lomā režisora Anga Lī jaunajā asa sižeta filmā "Gemini Man" ("Dvīnis"), kurā Smita atveidotais bijušais pasūtījuma slepkava satiekas aci pret aci ar savu jauneklīgo klonu.

Noskaties filmas rullīti.

2009. gada filmas "Zombieland" turpinājums "Zombieland 2" noslīdējis uz 4. vietu ar 11,6 miljoniem. Filmā galvenajās lomās redzami Vudijs Harelsons, Džese Eizenbergs un Emma Stouna.

5. un 6. vietā divas jaunas filmas. Pusaudžu šausmu filma par telefona aplikāciju, kas "prognozē" nāves stundu "Countdown" ar 9 miljoniem un Naomi Herisas asa sižeta policijas trilleris "Black and Blue" ar 8,3.

Filmas "Countdown" reklāmas rullītis.

Uz augšu