Jau svētdien Sāra Braitmena ar koncertprogrammu "Hymn" Arēnā Rīga

Sāra Braitmena

FOTO: publicitātes

Jau šo svētdien, 3. novembrī, Arēnu Rīga no jauna apburs trīs oktāvu vokāla īpašniece Sāra Braitmena. Pasaules visu laiku veiksmīgākais soprāns Latvijas galvaspilsētā viesosies jaunākā albuma "Hymn" koncertturnejas ietvaros, informē Līva Toniņa, "L Tips Agency".

Sāras Braitmenas vienpadsmitais studijas albums "Hymn" tika izdots 9.novembrī un uzreiz ieņēma 1. vietu gan Billboard klasiskās mūzikas, gan crossover topos.

"Esmu tik priecīga dalīties ar šo albumu! "Hymn" ir aizraujoši eklektisks, aptver dažādus stilus, un es ar cerībām raugos uz iespēju pasaules tūres ietvaros izpildīt arī jaunās dziesmas. Katrs projekts, kurā esmu iesaistījusies, vienmēr sācies no emocijām, un arī šoreiz es gribēju radīt kaut ko, kas izklausās skaisti un pacilājoši.

Man himna nozīmē prieku - cerības un gaismas sajūtu, kaut ko, kas ir pazīstams un drošs, un es ceru, ka šī sajūta rezonēs ar mūziku,"

paskaidro Braitmena.

Pirms koncerta Rīgā Sāra Braitmena ar koncertprogrammu "Hymn" jau uzstājusies citviet pasaulē, tai skaitā Amerikas Savienotajās Valstīs, kur mūzikas kritiķi novērtējuši šovu kā neaizmirstamu un pārsteidzošu priekšnesumu, kurā pati dziedātāja ir kā žilbinošs centrējošs elements. Orlando mūzikas apskatnieki raksturo koncertu kā mirdzošu apģērbu modes parādi ar grezniem kroņiem, taču tieši Sāras Braitmenas balss ir tā, kas patiesībā žilbina visvairāk. Savukārt Kanādas mūzikas recenzenti nosaukuši Sāru Braitmenu par dzīvu mākslas darbu.

Svētdienas vakara laika plāns.

18.30 - ieeja pasākumā

20.00 - koncerta sākums

22.30 - koncerta beigas

Koncerts izskanēs divās daļās.

Biļetes vēl pieejamas "Biļešu servisa" tīklā un www.bilesuserviss.lv.

Uz augšu