Vai tu spētu nogalināt? Horoskopa zīmes, kas ir spējīgas uz slepkavību

Horror. Dirty woman's hand holding a bloody axe outdoor in night forest

FOTO: depositphotos.com

Vai cilvēks spējīgs uz kardinālu rīcību, visprecīzāk atklāj viņa astroloģiskā karte zinoša astrologa tulkojumā. Tomēr ir dažas zīmes zodiakā, kuru kopējā raksturojumā izceļas īpašības, kas norāda uz to, ka šie cilvēki noteiktos apstākļos spētu izdarīt ko baisu… Jā, nogalināt!

Jaunava

Jaunava ir metodiska, loģiska, spējīga precīzi izkalkulēt procesus. Turklāt šajā zīmē dzimušajiem raksturīgi obsesīvi koplusīvi traucējumi un uzmācīgas domas. Piemēram, Jaunava nepieļauj domu, ka grāmatas plauktā varētu atrasties haotiski - tām jābūt sistematizētām un jāatrodas precīzā rindā. Jaunava trīs reizes pārliecinās, vai durvis ir aizlēgtas, un atceras, kā tieši nolikusi uz gultas dekoratīvos spilventiņus.

Egocentriskā Jaunava lieliski spēj izplānot slepkavību no sākuma līdz galam un palikt nesodīta.

Nevienam pat prātā neienāktu viņu turēt aizdomās. Viņai piemīt spējas ne vien izplānot, bet arī metodiski realizēt noziegumu. Jaunava ir visatriebīgākā zīme visā zodiakā. Jaunava gadiem ilgi lolo aizvainojumu un atriebjas negaidītā brīdī. Nelabvēlīgos apstākļos šajā horoskopa zīmē var nākt pasaulē slepkava maniaks.

Skorpions

Skorpions apvieno enerģiju, mērķtiecību, gribasspēku, talantus un lielisku intuīciju. Skorpioni ir bezbailīgi cilvēki, starp kuriem mēdz būt sociopāti, kas dara visu, lai vienmēr tiktu cauri sveikā. Skorpioni ir noslēpumainas personības.

Ja astroloģiskie apstākļi ir nelabvēlīgi, zem šīs horoskpa zīmes var slēpties sadisti un aukstasinīgi slepkavas.

Skorpioni ļoti pieķeras ģimenei un draugiem. Ja kādam no viņiem tiktu nodarīts pāri, Skorpions pāridarītājam atriebtos. Dusmās Skoprions spētu nogalināt.

Mežāzis

Padrūmais, aptātiskais un nesavāktais Mežāzis pēc dabas ir atriebīgs. Mežāžu vidū sastopami kompleksaini cilvēki ar fobijām. Mežāži ir aprēķinātāji, kas klusuciešot tiecas uz mērķi. Ja kāds traucē Mežāža rāmajā ceļā uz priekšnieka posteni, traucēklis riskē, ka varētu tikt novākts pat fiziski. Mežāži ir greizsirdīgi.

Ieraudzījis sievu gultā ar mīļāko, Mežāzis daudz neprātojot abiem metas virsū ar nazi.

Citkārt Mežāži spēj ilgi un pamatīgi gatavot slepkavību studējot ķīmijas grāmatas, lai radītu perfektu indi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimst visvairāk ģeniālu cilvēku - mākslinieki, mūziķi, rakstnieki. Ūdensvīram ir milzīgs talantu potenciāls. Ūdensvīriem ir attīstīta intuīcija un iztēle. Tomēr Ūdensvīrs ir sarežģīts cilvēks, kurš bieži vien neizprot pats sevi.

Ja šīs horoskopa zīmes pārstāvis nostājas uz noziedzības ceļa, viņa motīvi likumsargiem kļūst par neatrisināmu rēbusu.

Viņa oriģinalitāte izpaužas pastrādātajā noziegumā. Nelabvēlīgos apstākļos Ūdensvīra talants var izpausties perfektā slepkavībā, kas paliek neatklāta. 

Uz augšu