Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Pixabay

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Nav izslēgts pēkšņs un patiesi izdevīgs piedāvājums, kurš liks brīvdienā kravāt ceļa somu un doties darba braucienā. Šodien sasniegtais var vēl ilgi nest augļus, vairot tavu profesionālo atpazīstamību.

VĒRSIS Garastāvoklis būs piemērots, gan lai organizētu mājas viesības, gan lai dotos sabiedrībā un baudītu mākslas, bohēmas vilinājumu. Brīvie Vērši šodien labprāt ļausies jauniem romantiskiem piedzīvojumiem.

DVĪŅI No atpūtas veidiem labāk izvēlēties ko mierīgu, ģimenisku. Šoreiz trakulīgi tusiņi nebūs domāti tev. Sarunās ar mīļoto varat kopīgi nonākt pie secinājuma, ka jums ir nepieciešams plašāks miteklis.

VĒZIS Ja arī mīļotais cilvēks aizskar tavu pašlepnumu, nevajadzētu atbildēt viņam ar līdzīgu “uzbraucienu”. Labāk ļaut otrajai pusītei nomierināties, un tu redzēsi, viņa pati meklēs veidus kā atvainoties.

LAUVA Lai gan parasti tu lieliski saproties ar moderno paaudzi, šodien jaunatne var tevi manāmi kaitināt. Ja izvēlēsies atpūtu individuālās noskaņās, izvairīsies gan no saspīlējumiem, gan liekām vārdu pārmaiņām.

JAUNAVA Otrā pusīte var būt patīkami pārsteigta par tavu neraksturīgi kaislīgo un romantisko noskaņojumu. Iespējams, pēc tava pamudinājuma kopīgi dosieties baudīt skaistu izbraucienu, vakariņas sveču gaismā.

SVARI Dienas pirmajā pusē būsi kā piekalts datoram, jo vēlēsies savā rīcībā gūt svaigāko informāciju par jaunumiem, novitātēm tavā darba lauciņā. Pēcpusdienā prātā nemitēsies domas par ballīti.

SKORPIONS Tu lieliski pratīsi apvienot patīkamo ar lietderīgo. Varbūt, dodoties izklaidēties kopā ar ģimeni, uzaicināsi pievienoties arī savus sadarbības partnerus, tādējādi neformālā gaisotnē, bīdot biznesa lietas.

STRĒLNIEKS Zvaigznes iesaka pievērst nedaudz vairāk uzmanības atvasīšu ikdienas gaitām. Pilnīgi iespējams, ka viņas pēdējā laikā ir baudījušas pārāk lielu brīvsoli, tādējādi radot robus savās skolas sekmēs.

MEŽĀZIS Viskomfortablāk jutīsies tuvu, labi zināmu cilvēku sabiedrībā. Labprāt sarīkosi nelielas mājas svinības, lai rastu iespējas satikties un izrunāties ar radiniekiem, stiprinātu savstarpējās saiknes.

ŪDENSVĪRS Oma būs atkarīga no finansiālajām iespējām. Ja rocība būs gana plaša, smaidīsi vienā smaidīšanā, savukārt, ja maciņš neļaus īstenot kāroto, garastāvoklis var nedaudz apmākties.

ZIVIS Tev būs pa prātam, ja varēsi pavadīt dienu, laiskojoties pa māju, ik pa brīdim uzmetot aci mīļākajiem seriāliem vai pārlapojot interesantākās interneta lapās. Vakarā tevi var pārņemt neliels nemiera gars.

SVĒTDIENA

AUNS Šodien gan būsi nolēmis pilnībā atpūsties no darbiem, ļauties bezrūpīgai dzīves baudīšanai. Otrā pusīte arī nebūs divreiz jāskubina, lai dotos baudīt saviesīgo dzīvi. Galvenais, nepāršauj pār strīpu ar grādīgo!

VĒRSIS Tavu uzmanību var prasīt attiecības ar mīļoto. Visticamāk, jums abiem būs sakrājušās lietas, kuras prasīsies tapt mierīgi izrunātas. Labi, ka abi būsiet noskaņoti uz kompromisiem!

DVĪŅI Prāts var būt tramīgs. Kādam Dvīnim stress būs skaidrojams ar līdz galam nepaveiktiem pienākumiem, citam ar kādas hroniskas kaites saasināšanos. Labi, ka partneris pratīs tevi nedaudz nomierināt.

VĒZIS Zvaigžņu stāvoklis ir labvēlīgs, lai tu pievērstos mājokļa labiekārtošanai, kā arī jaunu biznesa ieceru kaldināšanai. Saskarsmē ar otro pusīti var negaidīti uzplaiksnīt greizsirdības izpausmes.

LAUVA Lai gūtu jaunu lādiņu, jaunu iedvesmu nākamās nedēļas darbiem, šodien ir vērts doties baudīt teātra izrādes, romantiska kino seansus vai arī pievērsties paša radošo talantu izpausmei.

JAUNAVA Savā saimniecībā vienmēr atradīsi, kur pielikt roku, kaut ko uzlabojot, pilnveidojot. Arī mājas uzkopšana tā vien prasīs tavu uzmanību. Vakarā gan būsi ieplānojis ko daudz interesantāku.

SVARI Šodien noteikti izvēdini galvu, dodies pie jūras, izstaigājies pa mežu. Tev būs nepieciešama ne tikai fiziska aktivitāte, bet galvenais - garīgā atslodze no nemitīgajiem darbiem, uztraukumiem.

SKORPIONS Tevī valdīs kaislības, kuras prasīsies tapt īstenotas dzīves radošajā vai erotiskajā plānā. Saiknē ar partneri nevajadzētu kļūt pārlieku uzstājīgam, mēģini meklēt balansu starp savām un mīļotā vajadzībām!

STRĒLNIEKS Tu alksi nomainīt vidi, tāpēc dosies jaunu domubiedru, paziņu meklējumos. Brīvie zīmes pārstāvji var pamanīt pie apvāršņa pat vairākas simpātiskas personas, atliks vien izvēlēties!

MEŽĀZIS Šodien nav izslēgta privātā auto niķošanās, tāpēc labāk neieplānot garus pārbraucienus vai atturēties vispār sēsties pie stūres. Labāk pavadīt laiku kopā ar ģimeni, radiniekiem.

ŪDENSVĪRS Tu ļoti labprāt sekosi līdzi sabiedrībā notiekošajiem procesiem, analizēsi tos no psiholoģiskā un filozofiskā viedokļa. Šāds pasaules skatījums var vedināt uz interesantām, auglīgām atziņām!

ZIVIS Ja rodas pēkšņa vēlme iegādāties ko lielāku, vispirms būtu vēlams pārrunāt to ar otro pusīti. Tev šodien var parādīties tieksme dzīvot pāri saviem līdzekļiem, tāpēc labāk ģimenes maku uzticēt mīļotajam.

Uz augšu