Māra Sleja: es sev patīku ar visu celulītu. Briedums ir brīnišķīgs! (2)

Egoiste
Foto: Ekrānuzņēmums

Pirmajā TV personības un influenceres Kristīnes Virsnītes autorraidījumā – sarunu šovā sievietēm “Kristīnes Virsnītes sarunas” viesojas modele, pasākumu vadītāja, divu bērnu māmiņa Māra Sleja. Ieskaties, par ko runās abas dāmas!

Jau šovakar televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un lietotnē “Shortcut” pirmizrādi piedzīvos iemīļotās TV personības un influenceres Kristīnes Virsnītes autorraidījums – sarunu šovs sievietēm “Kristīnes Virsnītes sarunas,” kurā viņa ik sēriju iecerējusi uz atklātu interviju aicināt gan Latvijā populāras, gan arī mazāk zināmas, taču spēcīgas un pārliecinātas sievietes - tās, kuras ar savu dzīves pieredzi, vērtībām un panākumiem spēj aizraut un iedvesmot.

Foto: publicitātes

Pirmā raidījuma viešņa būs jaudīga un par sevi pārliecināta sieviete Māra Sleja - TV raidījumu un pasākumu vadītāja, mamma diviem bērniem un jau ilgus gadus atpazīstamākā un pieprasītākā modele Latvijā.

Māra tic zero waste kustībai un zina, kā ir dzīvot kontrastos - pārvietoties ar velosipēdu pilsētā jebkuros laika apstākļos, augstpapēžu kurpēs un smalkā kleitā iet pa mēli, fotografēties glancētajiem žurnāliem un meklēt atbildes uz jautājumiem - kāpēc mūsdienās, kad ir tik daudz informācijas, joprojām pastāv nosodījums un citādā nepieņemšana?

Līdzās drosmīgām atklāsmēm par Māras personību, Kristīne sarunā pieskarsies arī modes biznesam un tā aizkulisēm gan Latvijā, gan pasaulē. Uz jautājumu, vai Māru nav vilinājusi lielā modes pasaule un iespēja gozēties uz populārāko žurnālu vākiem, piedalīties vadošo zīmolu modes skatēs, Māra godīgi atbildēs: “Protams! Katru reizi, kad es skatos uz to pašu Karlīnu, man skauž! Tāpēc, ka es kaut kādā ziņā gribētu būt tur. Taču tad es atgriežos apzinātībā un saprotu – tas, kas man ir tagad, ir amazing! Ka man ir laiks ar vīru, ka man ir laiks ar bērniem un ka es varu būt šeit, drošā vidē!”

Tāpat Māra neslēpj, ka pasaules līmeņa modeles darbs ir ļoti grūts: “Tev katru dienu saka, ka tu esi neglīta, stulba. Tāpēc, ka ārzemēs ir džungļi Šeit ir “mazā pirtiņa!,” kā allaž spilgta savos izteicienos ir Māra Sleja, piebilstot, ka strādājot Latvijā, viņa var būt daudz brīvāka!”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cik gan bieži savas modeles "karjeras" laikā es neesmu domàjusi:"Vai cik skaista bilde! Cik es tomēr esmu laba modele!" Un tad tu saproti,ka ilgu laiku ne tikai tu esi melojusi pasaulei,bet arī tev ir melots. Un nemaz tik "laba" modele tu neesi,jo ne jau tu tur tik labi izskaties, bet gan fotošops tur liek "labi" izskatīties. Un tad tu vēl pieseko @celebface , un saproti,ka tā ir visā pasaulē pieņemta norma, izmainīt cilvēkus tjipa tos izskaistinot pat nepaprasot tam cilvēkam,vai tas ir vajadzigs. It kā sīkums, bet Es ceru,ka arvien vairāk sievietes (un arī vīrieši)iestāsies par to,lai fotogrāfijās viņi netiktu "apstrādāti". Jo ko gan patiesi maina šaurāks viduklis,kuplāki mati vai līdzenāks/garāks kakls? Tu esi tāds kāds esi. Un tas nav nedz labi, nedz slikti. Tas ir tā, kā tas ir. #photoshopvsreality #bereal #smallchangesbigimpact #bodyneutrality

A post shared by Māra Sleja (@mara_sleja) on

“Tā būs atklāta saruna starp divām sievietēm par bailēm, mērķtiecību, prasmi sevi uzpildīt ar spēku, lai būtu virsotnē, par to, kā neapmaldīties nevienā savā lomā, par attiecībām, kas atver jaunas rezerves mūsos un iemāca pieņemt šķietami nepieņemamo. Tā būs saruna, kas liks domāt - kā es varu dzīvot citādāk, kas man pietrūkst, lai es darītu to, kas man patīk, kā es varu veidot attiecības, lai būtu atvērtāks un pieņemošāks cilvēks? Mums ir tik ļoti nepieciešami reāli un neizskaistināti sieviešu stāsti, lai mēs noticētu savām spējām,” tā par savu pirmo raidījumu saka Kristīne.

Jaunais sarunu šovs sievietēm, kas “STV Pirmā!” un lietotnē Shortcut pirmizrādi piedzīvos otrdien, 12. novembrī plkst. 22:45, uzreiz pēc sarunu šova “Starp mums runājot".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!