Saseksas hercogi atsaka karalienes Ziemassvētku ielūgumam
Sekos skandāls?

FOTO: AFP/EPA/Scanpix

Karaliskās ģimenes fani ir nobažījušies, jo tapis zināms, ka Saseksas hercogi ir atteikuši karalienes Elizabetes II ielūgumam, tradicionāli sagaidīt Ziemassvētkus Sadringhamā. 

Šis notikums, iespējams, ir pirmais hercogu solis, lai attālinātos no britu karaliskās ģimenes. 

10

Saseksas hercogs un hercogiene snieguši ziņu karalienei, ka Ārčija pirmos Ziemassvētkus pavadīs privātā ģimenes lokā, nevis, kā ierasts, Sadringhamā, publiski apmeklējot Ziemassvētku dievkalpojumu, raksta dailymail.co.uk. 

Kā komentē karaliskās ģimenes eksperti, šis hercogu lēmums noteikti radīs spriedzi starp karaliskās ģimenes pārstāvjiem un Saseksas hercogiem. Īpaši pēc nesen sniegtās intervijas, kurā princis Harijs atzīst, ka ar brāļi šobrīd "atrodas uz dažādiem ceļiem". 

"Varbūt nākamajās nedēļās viņiem būs laiks pārdomāt savas problēmas un, cerams, sapratīs, ka domāšana par sevi kā upuriem un nepiederošajiem karaliskajai ģimenei nepalīdz nevienam," komentē karaļnama eksperts, grāmatas "Royally Suited: Harry and Meghan In Their Own Words" autors Filips Dampiers.

10

Princis Harijs visus Ziemassvētkus ir sagaidījis Norfolkā, izņemot 2012. gadu, kad dienēja Afganistānā. Pēdējos divus gadus viņam pievienojās arī Megana. 

Saseksas hercogi, iespējams, Ziemassvētkos varētu doties uz Amerikas Savienotajām Valstīm pie hercogienes Meganas mātes Dorijas Reglendas.

Uz augšu
Back