Ziemeļamerikas kinoteātrus iekaro "Fords pret Ferrari"

"Fords pret Ferrari". Galvenajās lomās divi Holivudas smagsvari - Kristians Beils un Mets Deimons.

FOTO: publicitātes

Viena no gada gaidītākajām filmām autosporta nozarē - "Lemāna-"66: Lielais izaicinājums" jeb "Ford vs. Ferrari", iekarojusi Ziemeļamerikas kinoteātru topu, ziņo "collider.com". Galvenajās lomās divi Holivudas smagsvari - Kristians Beils un Mets Deimons.

Režisora Džeimsa Mangolda (James Mangold) jaunā lente, kas vēsta par divu autoražotāju konkurenci, par 1966. gada Lemānas 24 stundu sacīkstēm, nedēļas nogalē iekasējusi 31 miljonu dolāru. Kristians Beils atveido pilotu Kenu Mailsu, kurš kopā ar autoinženieri Kerolu Šelbiju (Mets Deimons) pieliek visas pūles, lai gāztu “Ferrari” no čempionu troņa.

Filmas pasaules pirmizrāde notika Tellurides filmu festivālā 2019. gada 30. augustā. 

Starp citu, sākotnējā filmas versijā galvenās lomas bija paredzēts uzticēt Tomam Krūzam un Bredam Pitam.

Filmas reklāmas rullītis.

Pagājušās nedēļas līderis - filma par Pērlhārboras notikumiem "Kauja par Midveju" ("Midway") - numur 2. 

Vācu izcelsmes Holivudas režisora Rolanda Emeriha (“Neatkarības diena”, “Godzilla”, “Diena pēc rītdienas”), kas vēsta par 1942. gada notikumiem pēc asiņainās Pērlhārboras militārās bāzes bombardēšanas, otrās izrādīšanas nedēļā iekasējusi 8,7 miljonus dolāru. Filmas kopējais budžets ir veseli 100 miljoni. 

“Kauja par Midveju” vēsta par ASV flotes un Japānas Impērijas Jūras spēku kauju – vienu no vērienīgākajām un stratēģiski svarīgākajām kaujām Klusā okeāna reģionā Otrā pasaules kara laikā. Tas ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par karavīru drosmi, sīkstumu un paļaušanos uz saviem instinktiem cīņā par panākumiem.

Galvenajās lomās: Vudijs Harelsons, Mendija Mūra, Deniss Kveids, Patriks Vilsons, Lūks Evanss.

Filmas reklāmas rullītis.

"Kauja par Midveju"

FOTO: kadrs no filmas

3. vietā ar pieticīgiem 8,6 miljoniem jaunā režisores Elizabetes Benksas asa sižeta komēdija "Charlie's Angels". Lomās Kristena Stjuarte, Elizabete Benksa u.c. 

Filmas reklāmas rullītis.

4. vietā komēdija par ugunsdzēsējiem "Playing With Fire".

Filmas reklāmas rullītis.

Top5 noslēdz romantiska komēdijas "Last Christmas", kurā galveno lomu atveido "Troņu spēles" zvaigzne - aktrise Emīlija Klārka (Emilia Clarke).

Filmas reklāmas rullītis.

Uz augšu