Iekštelpās devies vīrietis, kurš Rīgas centrā bīstamos apstākļos stāvēja uz jumta malas
Papildināts

FOTO: TVNET

Rīgas centrā, netālu no Marijas un Merķeļa ielas krustojuma, uz piecstāvu mājas jumta pamales aculiecinieki  bija novērojuši kādu vīrieti, kurš stāvēja uz jumta malas bez attiecīga aprīkojuma. Pašlaik vīrietis devies iekštelpās.

Šodien ap plkst.13.20 Rīgas centrā uz laiku slēgta satiksme Marijas ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Merķeļa ielai. Marijas ielas posmā uz laiku nekursēja arī sabiedriskais transports.  Autovadītāji tika novirzīti pa citām tuvējām ielām. 

Īsi pēc tam ieradās arī vairākas neatliekamās medicīniskās palīdzības un glābēju brigādes. Glābēji mēģināja izmantot pacēlāju, taču tam traucēja uz ielas esošie trolejbusa vadi, tā novēroja aculiecinieki.

Vīrietis, kā izskatījās no lejas, ar kādu sarunājās, žestikulēja un turējās ar rokām pie jumta loga, ar kājām viņš bija atspēries pret jumta pamali.

Pašlaik vīrietis devies iekštelpās.

Minētajā posmā ir trīs trolejbusu līnijas, taču ņemot vērā, ka lielākā daļa trolejbusu ir aprīkoti ar dīzeļģeneratoriem, sabiedriskais transports izmantoja apvedceļu un pieturēja visās maršrutā esošajās pieturās. Tas pats attiecās uz autobusiem. Grafika nobīdes, visticamāk, būs, tāpēc pasažieriem ir jārēķinās ar sabiedriskā transporta kavēšanos.

Būtiska informācija kur zvanīt grūtās situācijās:

Biedrība „Skalbes” krīzes, psiholoģiskā un emocionālā atbalsta tālrunis- 67222922 (Lattelekom), 27722292 (Bite). Darba laiks: 00:00-24:00

Krīzes tālruņa speciālisti ir speciāli apmācīti un gatavi uzklausīt un atbalstīt ikvienu zvanītāju. Šādās sarunās krīzes telefona darbinieki nodrošina atbalstu uzklausot un nepieciešamības gadījumā sniedz informāciju par to kur var vērsties pēc palīdzības. Krīzes telefona konsultanti nemēģina atrisināt visas klienta problēmas, bet mēģina kopīgi ar klientu noteikt to problēmu, kuru šobrīd ir iespējams risināt. Savas problēmas pārrunāšana palīdz cilvēkam paskatīties uz savu grūtību no malas, palīdz sakārtot domas un normalizēt emocionālās reakcijas.

FOTO: TVNET

FOTO: TVNET

FOTO: TVNET

FOTO: TVNET

FOTO: TVNET

FOTO: TVNET

Uz augšu