Jakovičam 18 punkti uzvarētā A sērijas mačā

Ingus Jakovičs (vidū).

Latvijas basketbolists Ingus Jakovičs svētdien guva 18 punktus Itālijas A sērijas mačā, palīdzēdams Varēzes "Openjobmetis" komandai izcīnīt uzvaru.

Varēzes basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 96:69 (34:19, 24:20, 21:15, 20:15) pārspēja Romas "Virtus" vienību.

Jakovičs šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā realizēja četrus no deviņiem tālmetieniem un visu sešus soda metienus. Viņš tikai par punktu atpalika, lai atkārtotu savu rezultativitātes rekordu A sērijā.

Tāpat viņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja četras piezīmes, maču beidzot ar 18 efektivitātes koeficienta punktiem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Derils Leons Pīks.

Tikmēr Artūra Strautiņa pārstāvētā Triestes "Allianz" savā laukumā ar 69:61 (10:27, 23:11, 7:15, 29:8) pārspēja Trevīzo "De' Longhi". Strautiņš nospēlēja četras minūtes, kuru laikā aizmeta garām grozam pa vienam divpunktu un trīspunktu metienam un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Varēzes komanda ar piecām uzvarām desmit spēlēs ieņem septīto vietu, bet Triestes basketbolisti ar trīs panākumiem atrodami 15.pozīcijā 17 vienību konkurencē.