"Maxima” pievienojas ANO Globālajam līgumam

Tirdzniecības centrā "Riga Plaza" atklāts "Maxima XXX" veikals.

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

“Maxima Grupe” spērusi nākamo soli ilgtspējas virzienā un kļuvusi par Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Globālā līguma (United Nations Global Compact initiative) dalībnieci, portāls TVNET uzzināja uzņēmumā. 

Pievienojoties šim līgumam, kas darbojas jau 20 gadus, “Maxima Grupe” apņemas atbalstīt desmit Globālā līguma principus cilvēktiesību, vides aizsardzības, darba apstākļu un korupcijas novēršanas jomās, kā arī īstenot 17 ilgtspējīgas attīstības mērķus, kas ietverti ANO Ilgtspējīgas attīstības stratēģijā līdz 2030. gadam.

"Pievienojoties Globālā līguma kustībai, mēs ne tikai ievērojam savas saistības pret investoriem un sabiedrību, bet arī cenšamies turpināt stiprināt grupas uzņēmumu korporatīvo atbildību. Vērtības, ko veicina šī kustība, man un manai komandai ir svarīgas, un mēs tajās vēlamies dalīties," norāda “Maxima Grupe” vadītāja Jolanta Bivainīte.

“Mēs strādājam, lai ilgtspējīgas uzņēmējdarbības principi ik dienu tiktu ieviesti visos “Maxima Latvija” darba procesos, tostarp rūpējoties par darbiniekiem, godīgas konkurences veicināšanu un sniedzot atbalstu vietējām kopienām. Videi draudzīgus risinājumus esam ieviesuši, gan pilnveidojot iekšējos procesus, gan izmantojot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus jauno veikalu būvniecībā un esošo atjaunošanā. Esam pagodināti pievienoties Globālā līguma kustībai un kļūt par atbildīgas uzņēmējdarbības vēstnešiem,” komentē “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

ANO Globālais līgums ir lielākā brīvprātīgā korporatīvās ilgtspējas kustība, kas pastāv kopš 1999. gada. Šajā kustībā piedalās vairāk nekā deviņi tūkstoši uzņēmumu, kā arī nevalstiskas organizācijas un akadēmiskās institūcijas no vairāk nekā 160 valstīm.

Uz augšu