Pārdalīta un precizēta valsts atbalsta summa lauksaimniecībā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Uzarts lauks pavasarī.
Uzarts lauks pavasarī. Foto: Edijs Pālens/LETA

Pārdalīta un precizēta valsts atbalsta summa lauksaimniecībā, otrdien lēma valdība, apstiprinot Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par valsts atbalstu lauksaimniecībai.

Grozījumi noteikumos pārdala un precizē atbalsta summu, jo dažos atbalsta pasākumos līdz 2019.gada 1.oktobrim bija izveidojušies neizmantoti finanšu līdzekļi.

Atbalsts ciltsdarba pasākumiem piensaimniecībā ir palielināts par 21 000 eiro, atbalsts ciltsdarba pasākumiem netradicionālajās nozarēs ir palielināts par 3217 eiro, atbalsts dzīvnieku līķu savākšanai, transportēšanai, pārstrādei un likvidēšanai ir palielināts par 20 000 eiro, atbalsts biškopības attīstībai ir palielināts par 64 939 eiro un atbalsts dalībai pārtikas kvalitātes shēmās ir palielināts par 80 000 eiro.

Lai saņemtu atbalstu biškopības attīstībai, atbalsta pretendentam no šā gada 11.decembra līdz 16.decembrim atkārtoti ir jāiesniedz "de minimis" atbalsta uzskaites veidlapa.

"De minimis" veidlapas var iesniegt tikai elektroniski Valsts ieņēmuma dienesta Elektroniskās deklarēšanās sistēmā (EDS), kas pieejama Valsts ieņēmuma dienesta mājaslapā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu