Ķirsons skaidro, kur aizkavējusies svētku egle

FOTO: Publicitātes foto

LIDO Atpūtas centra apmeklētāji pieraduši, ka Rīgas visgreznāk rotātā svētku egle katru gadu priecē jau no 20. novembra. Lai gan komplimentu par esošo teritorijas noformējumu netrūkst, daudzi nemaz nenojauš, ka īstā egle vēl tikai top! Kā skaidro LIDO dibinātājs un Padomes priekšsēdētājs Gunārs Ķirsons, egles iedegšanai šogad likti šķēršļi, bet par spīti tiem viņš šonedēļ sola iedegt Eiropā greznāko un vērienīgāko Ziemassvētku egli. 

Daudzi pilsētnieki un Rīgas viesi jau novērtējuši Krasta ielā uzslieto egli, pat nenojaušot, ka īstā Ziemassvētku egle vēl tikai top. Rotājuma tapšanā aktīvi iesaistās arī pats uzņēmuma dibinātājs Gunārs Ķirsons, uzmanot egles izveidi, kuru plānots pabeigt šonedēļ, lai uz svētkiem Latvijai pasniegtu īpašu dāvanu – Eiropā greznāko Ziemassvētku egli.

FOTO: Publicitātes foto

“Egle būs, un svētki arī būs, un kopā ar mūsu komandu no sirds ticam – nekas mūs neapturēs un šogad egle būs līdz šim vērienīgākā un aizkustinošākā egle Latvijas vēsturē!

2

Skaisti izrotāta Ziemassvētku egle ir viena no galvenajām svētku tradīcijām. Dāvinot Latvijai šo svētku egli, izmantojam 21. gadsimta sniegtās iespējas un, apvienojot dabu ar tehnoloģiju risinājumiem, aicinām ikvienu uz mirkli atgriezties bērnībā, atkal no sirds noticot brīnumiem!” pārliecināti pauž Gunārs Ķirsons.

FOTO: Publicitātes foto

Egles izveide un montāža prasījusi trīs nedēļas. Pārvarot visus šķēršļus, rezultāts būs greznākais ne tikai Baltijā, bet pat Eiropā. 

Uz augšu
Back