Jūra "apēd" Bolderājas pludmali

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

 Pēdējā laika stiprais vējš un ūdens līmeņa celšanās pamatīgi "nograuzuši" Bolderājas pludmali. Vienā no posmiem liedags pilnībā noskalots un sagrauta krasta nostiprinājuma betona konstrukcija. Teritorija ir norobežota un cilvēki tiek aicināti pastaigām izvēlēties citus maršrutus.

Jau ziņots, ka pēdējo nedēļu laikā notikušo vētru rezultātā Daugavgrīvas pludmalē aptuveni 30 metru garumā izskalota krasta stiprinājumu daļa, tādēļ Rīgas brīvostas pārvalde aicina iedzīvotājus pagaidām neapmeklēt Daugavgrīvas molu.

Pārvaldes pārstāve Liene Ozola sacīja, ka bojātais krasta stiprinājuma posms atrodas netālu no Daugavgrīvas mola un iedzīvotāji līdz šim to nereti izmantojuši, lai molam piekļūtu.

Brīvostas pārstāvji teritoriju ir apsekojuši un norobežojuši un patlaban tiek precizēti nepieciešamie darbu apjomi krasta stiprinājumu atjaunošanai. Papildus šajā vietā tiks uzstādītas arī brīdinājuma zīmes.

Šobrīd esot grūti prognozēt, kad krasts varētu tikt atjaunots, un pārvalde aicina cilvēkus molu neapmeklēt, izmantojot izskaloto krastu, jo tas var būt bīstami.

Uz augšu