Aptauja: Turpina kristies Kariņa vadītās valdības darba vērtējums

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš vada Ministru kabineta sēdi. FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Krišjāņa Kariņa (JV) vadītā Ministru kabineta darba vērtējums iedzīvotāju vidū turpina samazināties, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

2019.gada decembrī iedzīvotājiem tika lūgts vērtēt Latvijas valdības darbu. Vairums aptaujāto atzina, ka viņi ar valdības darbu kopumā ir neapmierināti, un šādi domājošu cilvēku īpatsvars mēneša laikā pieauga par trīs procentpunktiem.

Valdības darba vērtējuma indekss, kas atspoguļo pozitīvo un negatīvo vērtējumu īpatsvaru starpību, decembrī sasniedza mīnus 36 punktus, gandrīz atgriežoties Kariņa valdības darbības sākumposmā, kad tās darbs tika vērtēts ar mīnus 37 punktiem.

Ministru kabineta pirmā darbības gada gaitā tā darba vērtējums bija pakāpies līdz mīnus 25 punktiem, kas bija augstākais vērtējums pēdējo 12 gadu laikā. Taču kopš pērnā gada augusta Kariņa vadītās valdības darba vērtējums sācis samazināties.

Zemākais valdības darba indekss fiksēts Ivara Godmaņa vadītajam Ministru kabinetam krīzes laikā, 2009.gadā, kad tas sasniedza mīnus 77 punktus.

Uz augšu
Back