"Latvijas dzelzceļš" janvāra beigās izsolīs sliedes un citus metāllūžņus

Dzelzceļa sliedes pie Torņakalna stacijas. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Una Kupruka/LETA

VAS "Latvijas dzelzceļš" janvāra beigās rīkos atklātu melno metāllūžņu izsoli, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". 

Izsole notiks 31.janvārī plkst.11 Rīgā, Gogoļa ielā 3, 105.telpā.

Izsoles objekts - dažāda garuma lietotas dzelzceļa sliedes (nepārsniedzot 12,5 metru garumu), pārmiju daļas, sliežu stiprinājumi, dzelzceļa vagonu lēninātāji un ritošā sastāva mezgli un detaļas.

Realizējamais metāllūžņu apmērs ir 9000 tonnu (+/- 300 tonnu), kuru plānots realizēt laikā no 2020.gada marta līdz augustam.

Izsoles sākumcena ir 210 eiro par tonnu.

"Latvijas dzelzceļš" ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna "Latvijas dzelzceļš" valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības - AS "LatRailNet", kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA "LDz Cargo", kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA "LDz infrastruktūra", ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA "LDz ritošā sastāva serviss", apsardzes uzņēmums SIA "LDz apsardze", kā arī loģistikas uzņēmums SIA "LDz Loģistika".

Uz augšu