ASV kino topā doktors Dūlitls piekāpjas "sliktajiem zēniem"

"Bad Boys For Life" ("Sliktie zēni uz mūžu")

FOTO: Ekrānuzņēmums

Jaunā afroamerikāņu aktieru Vila Smita (Will Smith) un Mārtina Lourensa (Martin Lawrence) asa sižeta policijas filma "Bad Boys For Life" ("Sliktie zēni uz mūžu") šonedēļ pārliecinoši iekarojusi Ziemeļamerikas kinoteātru topu, ziņo "collider.com".

Kompānijas "Sony Pictures" filma, kas seko 2003. gada lentei "Sliktie puiši 2", nedēļas nogalē iekasējusi 59 miljonus dolāru. 

Filma vēsta par diviem Maiami narkotiku apkarošanas nodaļas policistiem Maiku Louriju (Vils Smits) un Markusu Barnetu (Mārtins Lourenss), kuri sāk domāt par došanos pensijā. Taču tad notiek kas tāds, kas izmaina viņu nodomus.

Filmas reklāmas rullītis.

2. vietā ar 22,5 miljoniem režisora Stīvena Geigena piedzīvojumu filma "Dūlitls" (Dolittle) - modernizēts stāsts par slaveno doktoru Dūlitlu un viņa draugiem. Galvenajā lomā - Holivudas superzvaigzne Roberts Daunijs jaunākais.

Filmas reklāmas rullītis.

Pagājušās nedēļas līderis, viena no "Oskara" balvas kandidātēm filma "1917" numur 3. Režisora Sema Mendesa lente, kas vēsta par diviem britu karavīriem 1917. gadā Francijā, nedēļas griezumā iekasējusi 22 miljonus dolāru.

"1917"

FOTO: publicitātes

Piedzīvojumu filma «Džumandži: Nākamais līmenis» («Jumanji: The Next Level») ar 9,5 miljoniem numur 4, bet top5 noslēdz "Disney" un "Lucasfilm" lente "Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana" (Star Wars: The Rise of Skywalker).

Uz augšu