Vairāk nekā trīs promiles, trīs apdauzīti auto un bēgšana no policijas Salaspilī

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Kādā vakarā Salaspilī vietējais policijas iecirknis saņēma ziņojumu par aizdomīgu apvidus auto, kurš apskādējis citas mašīnas. Kad notikuma vietā ieradās likumsargi, vīrietis metās bēgt, tomēr policija viņu notvēra un konstatēja, ka vadītājs ir 3,08 promiļu alkohola reibumā, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā".

Pirms pāris dienām Salaspils policisti saņēma zvanu par aizdomīgu apvidus auto. Tā vadītājs bija apskādējis svešus spēkratus un, it kā nekas nebūtu noticis, turpinājis savu braucienu.

"Policijas dežurants nekavējoties paziņoja pilsētā esošajām patruļas grupām un palika sakaros ar ziņotāju, koordinējot, kurā virzienā transportlīdzeklis brauc," raidījumam pastāstīja Salaspils pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Sergejs Kapacina.

"Ierodoties norādītajā apkaimē, Dienvidu ielas rajonā, policijas darbinieki pamanīja apvidus transportlīdzekli "Kia", kurš apstājās. Piebraucot klāt, policijas darbinieki pamanīja, ka no tā izkāpj transportlīdzekļa vadītājs un metas bēgt," turpināja policijas pārstāvis.

"Kā tika noskaidrots, viņš bija 3,08 promiļu reibumā. Apskatot apkārtni, tika konstatēti divi transportlīdzekļi, kuri bija bojāti - "Audi" un "Volvo". Arī apvidus mašīnai bija acīm redzami bojājumi, kas, iespējams, bija radušies šo ceļa satiksmes negadījumu rezultātā," noslēdza Kapacina.

Pēc noķeršanas pārkāpējs tika nogādāts vietā, kur sākās skrējiens, un uz notikuma vietu tika izsaukti ceļu policisti. Visticamāk, par pārkāpumiem tiks ierosināts kriminālprocess, ziņo "Degpunktā".

Video: Salaspilī vīrietis reibumā sasit svešas mašīnas un bēg no policijas
 

Uz augšu