Zināmi "Australian Open" kungu turnīra ceturtdaļfinālisti (1)

Rafaels Nadals
Rafaels Nadals Foto: AFP/SCANPIX

Pirmdien Melburnā noskaidroti visi sezonas pirmā "Grand Slam" tenisa turnīra "Australian Open" ceturtdaļfinālu dalībnieki.

Prestižo sacensību spēcīgāko astotniekā iekļuvuši spānis Rafaels Nadals, šveicietis Rodžers Federers, serbs Novāks Džokovičs, vācietis Aleksandrs Zverevs, austrietis Dominiks Tīms, šveicietis Stans Vavrinka, kanādietis Milošs Raoničs un amerikānis Tenis Sandgrēns.

Sīvā astotdaļfināla cīņā, kas ilga 3 stundas un 42 minūtes, pasaules reitinga līderis Nadals pirmdien ar rezultātu 6-3, 3-6, 7-6(6), 7-6(4) pārspēja mājinieku favorītu Niku Kiri.

Kiris šai spēlei iesildījās ar Kobes Braienta Losandželosas "Lakers" kreklu, tādējādi godinot svētdien mūžībā aizgājušo Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģendu.

Nadals turpina cīņu par savu 20. "Grand Slam" titulu.

"Šis bija ļoti smags mačs," korta intervijā Džonam Makinrojam sacīja Nadals. "Sākumā es lietas laukumā kontrolēju, bet nekad nav iespējams kontrolēt Niku."

Nadals ceturtdaļfinālā spēkosies ar Dominiku Tīmu, kurš pirms tam pieveica Ernesta Gulbja pāridarītāju Gaelu Monfisu no Francijas.

Vēl pirmdien Vavrinka, kurš ir 2014. gada čempions, ar 6-2, 2-6, 4-6, 7-6(2), 6-2 guva uzvaru pār Daniilu Medvedevu no Krievijas.

Šveices tenisistam par iekļūšanu pusfinālā būs jātiekas ar Zverevu, kurš savā astotdaļfināla mačā ar 6-4, 6-4, 6-4 pieveica krievu Andreju Rubļevu.

Federers ceturtdaļfinālā spēkiem mērosies ar Sandgrēnu (ATP 100.), bet Džokovičam paredzēta cīņa ar Raoniču (ATP 35.).

Turnīrs Melburnā ilgs līdz 2. februārim.