Porziņģim un Dalasai neveiksmīga spēle pret Fīniksas komandu (1)

TVNET Sports

Zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā pagājušajā naktī (Latvijas laiks) piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda.

"Mavericks" basketbolisti savā laukumā nedaudz vairāk kā 20 000 skatītāju klātbūtnē ar 104:133 atzina Fīniksas "Suns" pārākumu.

Porziņģis laukumā pavadīja 20:19 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus (1p. 4/4, 2p. 1/4, 3p. 1/4), savāca trīs atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas, četrreiz pārkāpa noteikumus un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -20.

"Mavericks" līderis Luka Dončičs iemeta 21 punktu, pa 15 punktiem pievienoja Dž. Dž Barea un Džeilens Bransons.

Tikmēr uzvarētāju rindās ar 32 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Devins Bukers, par punktu mazāk iemeta Deandrē Eitons, kuram arī deviņas atlēkušās bumbas.

Izcili trešo ceturtdaļu aizvadīja "Suns" komanda, ko nevar teikt par laukuma saimniekiem. Fīniksas basketbolisti spēles trešajā nogrieznī iemeta 48 punktus, uz ko "Mavericks" atbildēja vien ar 22. Bukers viens pats trešajā ceturtdaļā guva 20 punktus.

Debiju "Mavericks" komandā piedzīvoja centra spēlētājs Vilijs Kolijs-Steins, kurš nedaudz vairāk kā 12 minūtēs guva četrus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

Tāpat kā citās spēlēs, arī šajā komandas godināja svētdien traģiski mūžībā aizgājušo basketbolistu Kobi Braientu un viņa meitu Džiannu.

Dienu iepriekš Dalasa ar 107:97 viesu laukumā pieveica Oklahomasitijas "Thunder" komandu, kurai pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Nākamo spēli "Mavericks" aizvadīs naktī uz sestdienu (Latvijas laiks) izbraukumā pret citu Teksasas štata vienību Hjūstonas "Rockets".

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā "Mavericks" ar 47 spēlēs izcīnītām 29 uzvarām noslīdēja uz 6. pozīciju.