Aci pret aci jeb Timrots izaicina motokrosa čempionu Kozlovski
Ātruma cilts video

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Vai raidījuma Ātruma cilts vadītājam Paulam Timrotam, kurš ar motocikliem nebūt nav uz jūs, spēs līdzvērtīgi stāties pretī Latvijas motokrosa leģendai Leonam Kozlovskim, kurš šogad jau piekto reizi dosies cīņā ar 1200 citiem sportistiem pasaulē sarežģītākajās motokrosa sacensībās "Enduropale du Touquet" Francijā? To skaidrosim šajā raidījuma epizodē.

TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma Ātruma cilts jaunāko sēriju. Šoreiz raidījuma viesis ir motokrosa dzelzs vīrs Leons Kozlovskis, kurš pirms došanās uz trakām sacīkstēm Francijas pludmalē izaicina Paulu Timrotu duelim Latvijas smilšu trasē. 

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Motokrosa veterāns, "MX Ādaži" komandas braucējs Leons Kozlovskis pavisam drīz jau piekto reizi dosies uz "Enduropale du Touquet" sacensībām Francijā, kur savas prasmes pludmales smiltīs, lēcienos un bedrēs rādīs vairāk nekā 1200 sportistu no visas pasaules. Leons šoreiz startēs ar 913. numuru ātrākajā grupā un mērķē par vienu apli palielināt savu rezultātu – pieveikt 12 apļus.

Tomēr iznākums ir neprognozējams, jo adrenalīns, ātrums un cīņa plecu pie pleca ar 1200 močiem izdangātā trasē ir traks piedzīvojums pat visu pieredzējušiem braucējiem.  

Lai izmēģinātu, ko tas patiesībā prasa, Pauls Timrots ir pieņēmis Leona izaicinājumu un kā amatieris stāsies pretim sportistam Latvijas smilšu trasē. Pēc treniņiem un cienījama snieguma lēcienos abi satiksies sacīkšu taisnē. Vai Pauls tiks tālāk par pirmajiem metriem, noskaidrosim jaunajā Ātruma cilts sērijā!

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

2020. gada Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots turpinās meklēt piedzīvojumus un interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus. Ātruma cilts katru trešdienu plkst. 19.00 skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts. 

Uz augšu