"Latvijas gaisa satiksmes" padomes locekļa amatā iecelts Andris Ozoliņš

FOTO: Edijs Pālens / LETA

VAS "Latvijas gaisa satiksme" padomes locekļa amatā piektdien iecelts Andris Ozoliņš, aģentūrai LETA pavēstīja Satiksmes ministrijā. 

Ozoliņš "Latvijas gaisa satiksmes" padomes locekļa amatā iecelts Edmunda Beļska vietā, kurš amatu atstāja 2019.gada novembrī.

Ministrijā norādīja, ka Ozoliņam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze uzņēmumu vadībā Latvijā un starptautiskā līmenī. Tostarp viņš 13 gadus strādājis bankas "DNB" valdē Latvijā, no tiem septiņus gadus valdes priekšsēdētāja amatā. Pēc darba bankā Ozoliņš kā padomes loceklis strādājis tādos uzņēmumos kā "Reverta" un "Latvenergo". 

Otrdien, 4.februārī, Ministru kabinets atbalstīja Ozoliņa iecelšanu Rīgas ostas valdes locekļa amatā uz pieciem gadiem.

Ozoliņš uzņēmējdarbības vadības maģistra (EMBA) grādu ieguvis Rīgas Biznesa institūtā.

Darbu "Latvijas gaisa satiksmes" padomē turpinās līdzšinējais padomes priekšsēdētājs - Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands un padomes locekle - VAS "Latvijas pasts" Personāla vadības departamenta direktore Zinta Zālīte-Rukmane.

Jau ziņots, ka Beļskis pērn 2.septembra tika iecelts par VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" valdes priekšsēdētāju. Amatu "Latvijas gaisa satiksmes" padomē viņš atstāja pērn 8.novembrī.

Tāpat vēstīts, ka "Latvijas gaisa satiksmes" apgrozījums 2018.gadā bija 30,208 miljoni eiro, kas ir par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 6,8% un bija 3,239 miljoni eiro.

"Latvijas gaisa satiksme" ir 100% valsts uzņēmums, tā pienākums ir nodrošināt gaisa telpas lietotājus ar aeronavigācijas pakalpojumiem.

Uz augšu