"Maxima" Lietuvā pārtrauc tirgot svaigu gaļu pēc bažām par tās kvalitāti

Gaļa grilēšanas konkursā pie "Maxima XXX" lielveikala, kurā spēkavīri sacenšas par labākā stiprinieka - gaļas cepēja titulu. FOTO: Evija Trifanova/LETA

 Lietuvas veikalu tīkls "Maxima" no piektdienas pēcpusdienas pilnībā apturējis tirdzniecību ar svaigu gaļu un no tās gatavotiem marinētiem pusfabrikātiem, paziņojusi "Maxima" sabiedrisko attiecību un korporatīvo jautājumu nodaļas vadītāja Ernesta Dapkiene.

Pēc viņas teiktā, šāds lēmums pieņemts saistībā ar aizdomām par viena piegādātāja produkcijas kvalitāti.

Par situāciju informēts Lietuvas Pārtikas un veterinārijas dienests, un šobrīd tiek veiktas analīzes, kuru rezultāti gaidāmi nākamnedēļ, raksta Lietuvas biznesa ziņu avīze "Verslo žinios".

Dapkiene nav nosaukusi konkrētu piegādātāju un nav arī sīkāk skaidrojusi, par kādām aizdomām ir runa.

"Maxima" preses sekretāre Rima Aukštuolīte Lietuvas sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portālam "Lrt.lt" apliecinājusi, ka lēmums attiecināts uz pilnīgi visiem tīkla veikaliem.

"Mūsu veikalos tiek veiktas regulāras paškontroles analīzes. Konstatējām, ka gaļa, iespējams, ir nekvalitatīva, un veicām attiecīgus pasākumus. (..) Nevaram izņemt tikai kādu vienu produktu. Lai garantētu maksimālu kvalitāti, izņēmām visu. Pašlaik kopjamies un dezinficējamies," viņa piebildusi.

Dapkiene atvainojusies "Maxima" klientiem par sagādātajām neērtībām un izteikusi cerību, ka situāciju izdosies atrisināt pēc iespējas drīzāk.

Plānots, ka gaļa "Maxima" veikalos atkal parādīsies sestdien.

Kā atzinusi Aukštuolīte, šobrīd vēl nevar pateikt, kādus zaudējumus lēmums pārtraukt gaļas tirdzniecību nesis veikalu tīklam.

Uz augšu
Back