Brīvdienu horoskops: kas tevi gaida un no kā jāuzmanās

FOTO: Pixabay

Uzzini, kas tevi gaida brīvdienās. 

SESTDIENA

AUNS Šī diena ir kā radīta, lai ballētos, baudītu dzīvi visās tās krāsās. Nav izslēgts, kāds Auna zīmes pārstāvis nolems sākt kopdzīvi vai ļauties ļoti kaislīgiem mīlas piedzīvojumiem.

VĒRSIS Tevi saistīs sabiedriskā dzīve, kultūras jomas norises. Ja esi saistīts ar izklaides biznesu, tad tev šobrīd nāksies rauties melnās miesās. Taču labums tāds, ka situācija ļaus patiesi labi nopelnīt.

DVĪŅI Prātu nodarbinās finansiāla rakstura jautājumi. Nav izslēgts, meklēsi labākus darba piedāvājumus. Attiecībās ar mīļoto vēlēsi ienest ko jaunu un nebijušu. Dienas otrajā pusē esi piesardzīgāks pie stūres!

VĒZIS Ja tevi šodien nomāc emocionālais saspringums, no tā labāk centies tikt vaļā ar fizisku aktivitāšu, sirsnīgas izrunāšanās palīdzību. Pavisam noteikti nevajadzētu lietot grādīgo dzirdu.

LAUVA Spēsi ļoti radoši risināt pavisam ikdienišķas problēmas. Varbūt sajutīsi, ka tevī mājo radošais talants. Saskarsmē ar jaunāko paaudzi var parādīties nelielas nesaskaņas par naudas izlietojumu.

JAUNAVA Dzīve var sagādāt tev patīkamus pārsteigumus. Šis mirklis ir piemērots, lai dotos ciemos pie vecākiem vai uzaicinātu viņus pie sevis. Vakarā meklēsi iespēju radīt romantisku atmosfēru, pabūt kopā ar mīļoto.

SVARI Ja tev šodien ir darba diena, esi savaldīgāks sarunās ar augstākstāvošajiem. Neapdomīga frāze var radīt jūtamus sarežģījumus tavam tālākajam karjeras kāpumam. Vakarā nestaigā apkārt pa tumsu.

SKORPIONS Intuīcija palīdzēs izvairīties gan no nesaskaņām ar mīļoto, gan citām ikdienišķām ķibelēm. Ja vēlies, vari doties uz veikaliem, ieviest pārmaiņas savā garderobē. Dienas izskaņā kļūsi patiesi filozofisks.

STRĒLNIEKS Neskatoties uz brīvdienu, daudz domāsi par darbu. Sevišķi tas būs jūtams to Strēlnieku vidū, kuriem ir savs privātais bizness. Attiecībās ar atvasītēm centies būt atvērtāks, atturēties no aizspriedumiem.

MEŽĀZIS Tu negribot vari nonākt ļoti īpatnēju, savdabīgu personu lokā. Šodien gūtā pieredze var kalpot par iedvesmu savas garīgās pasaules izkopšanai. Tevis un mīļotā cilvēka starpā valdīs saskaņa.

ŪDENSVĪRS Paziņas, draugi var pārsteigt tevi ar uzaicinājumu uz aizraujošu kultūras pasākumu vai izbraukumu pie dabas. Kāds Ūdensvīra zīmes pārstāvis šodien sastaps ļoti simpātisku pretējā dzimuma pārstāvi.

ZIVIS Veiksmīga diena, kurā tev var izdoties nostabilizēt savu materiālo stāvokli. Ir vērts rūpīgāk ieklausīties šodien izskanējušos lietišķajos piedāvājumos, vairāki no tiem var izrādīties patiesi perspektīvi.

SVĒTDIENA

AUNS Iespējams, secināsi, ka pienācis īstais laiks, lai pievērstos savas fiziskās formas uzlabošanai. Tava apņēmība būs apsveicama. Arī otrā pusīte visādi centīsies iedrošināt, atbalstīt tevi!

VĒRSIS Atmet ikdienā ierasto lietišķi nopietno dzīves uztveri un atļaujies nedaudz izbaudīt dzīvi. Lielisks piemērs tev būs jaunā paaudze, kuras bezrūpība un dzīvesprieks būs kā uz delnas.

DVĪŅI Lielāku vērību vajadzētu pievērst pašsajūtai. Ieteicams ieturēt diētu, nelietot alkoholu, nesmēķēt. Ja vēl visam klāt pieliksi fiziskas aktivitātes, tad pasniegsi labāko dāvanu savam organismam.

VĒZIS Tevi šodien vilks uz diskutēšanu. Labprāt apspriedīsi globālos ekonomikas, politikas jautājumus, uzklausīsi citu viedokļus. Šis brīdis ir patiesi labvēlīgs, lai smeltos jaunu pieredzi, zināšanas.

LAUVA Pilnīgi iespējams, radīsies vēlme pēc mākslas baudījuma. Ja paspēsi internetā uziet biļetes uz interesējošo teātra izrādi vai mākslas izstādi, būsi patiesi gandarīts. Vakarā velti vairāk uzmanības mīļotajam.

JAUNAVA Centies nebūt skarbs attiecībās ar atvasītēm, ja arī tās pastrādājušas lielāku nebēdnību. Lielāks audzinošais efekts būs no sirsnīgas sarunas, nevis stingrības un uzstājības!

SVARI Šī diena nes sevī duālu dabu. Tie Svari, kuri pēdējā laikā ir dzīvojuši godīgi, tiks attiecīgi atalgoti. Savukārt tie, kuri būs nonākuši konfliktā ar savu sirdsapziņu, to jūtami pārdzīvos, jutīsies nomākti.

SKORPIONS Ja vien spēsi ieraudzīt nejauši radušās iespējas nopelnīt, vari ievērojami uzlabot savus ienākumus! Ja nepieciešams, vari veltīt uzmanību dažādu veidu remontdarbiem, mājas labiekārtošanai.

STRĒLNIEKS Vislabprātāk atpūtīsies mājīgā atmosfērā. Mīļotais cilvēks zinās, kā no savas puses palīdzēt tev atiet no ikdienas uztraukumiem un spriedzes. Vakarā ir vērts apdomāt nākamās nedēļas darbus.

MEŽĀZIS Varbūt kādam no mājiniekiem neizdosies izpildīt tev doto solījumu. Taču nepārdzīvo, gan jau tuvinieks zinās, kā atlīdzināt skādi. Mazāk koncentrējies uz materiālajām lietām, vairāk izbaudi brīvdienu.

ŪDENSVĪRS Sev apkārt vēlēsies redzēt līdzīgi domājošos, radošus un bezrūpīgus cilvēkus. Droši vari uzņemties kompānijas līdera lomu, noorganizēt nelielu izklaides pasākumu visiem par prieku.

ZIVIS Jo mierīgāk, nosvērtāk pavadīsi šodienu, jo mazāk problēmu pats sev radīsi. Galvenais šā brīža “pāridarītājs” būs steiga, paviršība un neuzmanīgums. Ļauj, lai otrā pusīte apčubina, nomierina tevi!

Uz augšu