Bičevskis gūst vārtus Čehijas čempionāta spēlē

Māris Bičevskis

Latviešu uzbrucējs Māris Bičevskis otrdien guva vārtus, taču neglāba "Mlada Boleslav" komandu no zaudējuma Čehijas čempionāta spēlē.

"Mlada Boleslav" viesos ar 2:6 (0:1, 0:3, 2:2) piekāpās Prāgas "Sparta" komandai.

Bičevskis vārtus guva septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc komandas biedra metiena no zilās līnijas, pielaboja ripu un ieraidīja to Jakuba Sedlāčēka sargātajā cietoksnī.

Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta.

Tāpat zaudējumu otrdien cieta aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield", kas izbraukumā ar 1:2 (1:1, 0:1, 0:2) atzina Brno "Kometa" pārākumu. Cibuļskis 22 minūtēs un 19 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām turnīra tabulā visaugstāk ir "Mlada Boleslav", kas ar 83 punktiem 47 spēlēs ir trešā.