C, 11.08.2022.

Koronavīrusa upuru skaits Ķīnā sasniedz 2236; Dienvidkorejā saslimuši 156

TVNET/LETA
Koronavīrusa upuru skaits Ķīnā sasniedz 2236; Dienvidkorejā saslimuši 156
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: EPA/Scanpix

 Jaunā koronavīrusa "Covid-19" upuru skaits Ķīnā ir pieaudzis līdz 2236 pēc tam, kad pēdējo 24 stundu laikā ar šo vīrusu nomira 118 cilvēki, piektdien paziņoja Nacionālā veselības komisija.

Infekcijas gadījumu skaits pēdējo 24 stundu laikā ir pieaudzis par 889, sasniedzot 75 465.

Infekcijas gadījumu skaita pieaugums pēdējās dienās ir palēninājies, tomēr izmaiņas šo gadījumu skaitīšanas metodikā ir radījušas šaubas par epidēmijas patieso apmēru.

"Lejupejošā tendence nemainīsies uz pretējo," ceturtdien uzstāja Valsts padomes galvenā sekretāra vietnieks Dins Sjanjans. 

Pasaulē ārpus kontinentālās Ķīnas līdz šim ir apstiprināti vairāk nekā 1000 infekcijas gadījumi un 11 nāves gadījumi.

Irāna ceturtdien paziņoja par vēl trim infekcijas gadījumiem dienu pēc tam, kad bija ziņots par pirmajiem diviem nāves gadījumiem šajā valstī, savukārt Dienvidkoreja paziņoja par savu pirmo nāves gadījumu.

Japāna paziņoja, ka divi bijušie kruīza kuģa "Diamond Princess" pasažieri ir miruši no vīrusa izraisītās slimības.

Saslimušo skaits Dienvidkorejā sasniedz 156

Dienvidkoreja piektdien apstiprināja vēl 52 jaunā koronavīrusa "Covid-19" infekcijas gadījumus, palielinot gadījumu skaitu šajā valstī līdz 156 un padarot to par šī vīrusa vissmagāk skarto valsti pēc Ķīnas.

39 no jaunajiem gadījumiem bija saistīti ar Šinčeondži Jēzus baznīcu Degu pilsētā valsts dienvidos, paziņoja Korejas Slimību kontroles un novēršanas centri.    

Tagad ir inficēti vairāk nekā 80 šīs baznīcas locekļu, sākot ar 61 gadu vecu sievieti, kurai 10.februārī sākās drudzis, bet kura apmeklēja vismaz  četrus dievkalpojumus pirms vīrusa diagnosticēšanas.

Degu mērs ir ieteicis pilsētas iedzīvotājiem palikt mājās. Šajā rajonā esošas ASV militārās bāzes komandieri ir ierobežojuši piekļuvi tai.

Degu ar 2,5 miljoniem iedzīvotāju ir ceturtā lielākā pilsēta Dienvidkorejā.

GALERIJA: Tualetes papīra deficīts koronavīrusa skartajā Honkongā 

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu