Rēzeknes ģimenes ārstes Lopsas lietu par nelikumībām ar psihotropām vielām turpinās skatīt aprīlī

Uzraksts "Notiek tiesas sēde"; ilustratīvs foto.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Rēzeknes tiesa aprīlī turpinās tiesāt vietējo ģimenes ārsti Irēnu Lopsu par pretlikumīgām darbībām ar psihotropām vielām.

Lietas iztiesāšana turpināta šonedēļ, taču bez rezultāta. Paredzēts, ka nākamā tiesas sēde lietā notiks 6.aprīlī plkst.10.30. Iztiesāšanai rezervēts arī 13.maijs un 27.augusts.

Lietu skata tiesnesis Ivars Dzindzuks.

Lietā apsūdzētas Irēna un Līga Lopsas. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka apsūdzība celta ģimenes ārstei un viņas meitai, taču tiesa plašākus komentārus nesniedza. 

Lopsas prakse darbojas Rēzeknē, Rūpnīcas ielā 7. Savukārt Rēzeknes novada pašvaldības publiskotā informācija liecina, ka 2016.gadā ārste apbalvota ar novada pateicību par darbu Adamovas speciālajā internātpamatskolā. 

Ģimenes ārste apsūdzēta par to, ka izrakstīja psihotropo vielu receptes bez medicīniskās nepieciešamības šīs vielas saņemšanai un šīs darbības izdarīja personiskas ieinteresētības dēļ.

Saskaņā ar apsūdzību otra persona uzkūdīja recepšu izrakstīšanu psihotropās vielas saņemšanai, neatļauti iegādājās un glabāja realizācijas nolūkā aizliegto vielu, kā arī mēģināja nodot šādu vielu īslaicīgās aizturēšanas vietā ievietotai personai.

Uz augšu